Publicēts Linkin Park "Carpool Karaoke"

Publicēšanas datums : 13.10.2017

Uzņemts nedēļu pirms Čestera Beningtona (Chester Bennington) nāves, beidzot dienas gaismu ieraudzījis “Carpool Karaoke” ar Linkin Park un Kenu Jeongu (Ken Jeong). 

Saņēmuši Čestera Beningtona ģimenes svētību, kompānija “Apple Music” par brīvu publicējusi “Carpool Karaoke” epizodi ar Linkin Park. No grupas šajā dziesmotajā izbraucienā piedalās solists Česters Beningtons, Maiks Šinoda (Mike Shinoda) un Džo Hans (Joe Hahn). Savukārt kā cilvēks no malas viņiem pievienojās komiķis un aktieris Kens Jeongs, kas plaša mēroga atpazīstamību ieguva pateicoties filmu sērijai “Paģiras” (Hangover). 

image 3
Ken Jeong

 

24 minūšu garajā epizodē kompānija izpilda OutKast hitu “Hey Ya”, Red Hot Chili Peppers “Under the Bridge”, kā arī Linkin Park dziesmas “Numb”, “In The End” un “Talking To Myself”. Vēlāk puiši nomaina savu braucamo pret kārtīgu ballīšu busu un tur izpilda Lynyrd Skynyrd klasisko “Sweet Home Alabama” un Aerosmith “I Don’t Wanna Miss a Thing”. 

Jau pašā epizodes sākumā Jeongs atklāj, ka vienmēr sapņojis pievienoties Linkin Park. Viņam pat ir ieteikums, kā pārdēvēt grupu – par “Linken Park”. 

image 1

 

Dziedot un jokojoties, vienā brīdī komiķis liek Beningtonam apstāties ceļa malā, lai parādītu savas dejas kustības. Tas viss beidzas ar deju “Hot dogi un kečups”, kuru vienkārši ir jāredz pašiem savām acīm. 

image 2

 

Jeongs arī ir sagatavojis grupas dalībniekiem dažādus jautājumus. Piemēram, šajā “Carpool Karaoke” mēs noskaidrojam, ka Beningtons ir liels spēles “Pagrabi un pūķi” (Dungeons & Dragons) fans. Turpretim Maiks Šinoda it nemaz nav sajūsmā par jaunas frizūras iegūšanu, uz Jeongs pajoko: “Par to liecina tava pašreizējā frizūra.” 

Šā gada 20. jūlijā Linkin Park solists Česters Beningtons izdarīja pašnāvību pakaroties. Grupa šā mēneša beigās ir sagatavojusi piemiņas koncertu Holivudā, kurā uzstāsies vairāki mūziķi: dalībnieki no grupām Korn, System of a Down, Blink-182, Avenged Sevenfold un citām.  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white