Producentu duo “Seeb” sadarbībā ar grupu “Highasakite” izdod jaunu singlu

Publicēšanas datums : 15.04.2019

Norvēģu elektroniskās deju mūzikas ierakstu producenti “Seeb” kopā ar citu norvēģu grupu “Highasakite” laiduši klajā jaunu singlu ar nosaukumu “Free To Go”. Līdz ar singlu pieejams kļuva arī mūzikas video, kas veidots anime (japāņu multfilmu) stilā. 

“Mēs sapņojām strādāt kopā ar grupu “Highasakite” kopš mēs kļuvām par lieliem viņu faniem dažus gadus atpakaļ. Strādāt kopā bija ļoti patīkama pieredze no paša sākuma līdz beigām”, preses relīzē stāsta producenti, “Kad mēs radam mūziku, mēs uzreiz aizdomājamies, kā vizuāli izskatīsies klips. Anime, kiberpankam, zinātniskai fantastikai vienmēr ir bijusi liela loma mūsu dzīvēs, gluži tikpat liela kā literatūrai, multenēm un filmām. Kad mums parādījās iespēja izlemt, ko iesākt ar vizuālo klipa daļu, mums uzreiz iešāvās prātā doma, vai mēs spēsim izveidot to anime stilā?”

Norvēģu duo ieguva starptautisko popularitāti ar savu remiksu uz 2015. gada dziesmu “"I Took a Pill in Ibiza”, kurai pašlaik ir nedaudz pāri 1 miljardam skatījumam vietnē Youtube. Tā uzreiz ierindojās labāko dziesmu topu augšgalos ne tikai Eiropā, bet arī otrpus okeānam. 2018. gada sākumā “Seeb” izdeva savu pirmo mini-albumu ar nosaukumu “Nice to Meet You”, savukārt gada beigās sadarbojās ar grupu “Bastille”, lai izdotu dziesmu “Grip”. 

Norvēģu grupa “Highasakite” darbojas kopš 2012. gada indīpopa žanrā. Izpildītāji līdz šim ir izdevuši četrus albumus, pēdējam iznākot šā gada februārī. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2
 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white