Pretim jaunam rekordam jeb PARTY SERVICE ON TOUR 2019 dodas uz Liepāju!

Publicēšanas datums : 21.02.2019

Pēdejos gados par grandiozāko un apmeklētāko European Hit Radio jeb EHR radio šova Party Service klubu tūres pasākuma pilsētu tika kronēta Liepāja. Vai arī šogad klubā valdīs perfekta atmosfēra, sildīs cilvēku smaidi un visi dejos līdz pat pēdējo spēku izsīkumam? Viss ir Liepājas rokās! Dāmas un kungi – piektdien, 22.februārī PARTY SERVICE ON TOUR 2019 ar Latvijā un ārpus tās robežām zināmo dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā viesosies Liepājas klubā FONTAINE PALACE! Īpašie viesi – atraktīvās mūziķu trio 3Live Project jeb dīdžeja, perkusionista un trompetista saspēles šovs.

Ballītē skanēs Eiropā pieprasītākie hīti un to remiksi, acis priecēs tikai šai ballītei radīts kluba dizains izmantojot stilīgas un vēl neredzētas luminiscējošas dekorācijas, gaidāmi papildus specefekti, ko nodrošinās tūres ilggadējais draugs Muz Pro, tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja tikt pie ekskluzīviem un nekur citur neiegūstamiem suvenīriem ar tūres simboliku, solāriju un fitnesa studijas LuxTan dāvanu kartēm, kā arī LED aprocēm no vizuālās reklāmas aģentūras Uhh Design.

Starts plkst.23:00. Vakaru iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā jau trīspadsmit gadus ir dzirdams katru piektdienas un sestdienas vakaru. Raidījums divu stundu garumā sniedz informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākas klubu kultūras ziņas un aktualitātes, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm.

 Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service.

image 3
 

image 2

Tūri atbalsta: Pioneer DJ, LuxTan, MuzPro, XL Energy, Uhh Design un Skaties.lv.

image 1

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white