Post Malone strādā pie sava nākamā albuma

Publicēšanas datums : 23.07.2020

Post Malone strādā pie sava nākamā albuma, un viņš ir iecerējis rakstīt par to, kas šobrīd notiek pasaulē!

Kamēr Post Malone atrodas karantīnā savās mājās Park City, Jūtā, tikmēr viņš strādā pie sava jaunā albuma, kurš, viņaprāt, ir iedvesmots no tā, kas notiek patreiz pasaulē, un, viņš cer, ka viņš “pacels cilvēku garu”.

Runājot ar "The Wall Street Journal" žurnālu, Malone sacīja, ka viņš vadās tikai un vienīgi pēc sajūtām un skatīsies, kur tas viņu aizved. “Šis ir bijis ideāls laiks, lai veidotu mūziku un rakstītu dziesmas par notiekošo šobrīd. Šajos laikos ir tik daudz ko teikt, kas cilvēkiem sniegs cerību un, cerams, pacels cilvēku garu," Post Malone teica par jaunajām dziesmām. "Tā kā Amerikā ir tumšs laiks. Pasaulē ir tumšs laiks. Ja godīgi, dziesmu tekstu autoriem visu dienu būt mājā ir svētība un lāsts. Tumšākajos laikos es vienkārši cenšos radīt kaut ko skaistu.”

COVID-19 slēgšanas dēļ marta vidū piespiedu kārtā bija nepieciešams saīsināt savu ‘Runaway’ tūri, Malone sacīja, ka viņam patiešām pietrūkst dzirkstošo auditorijas balsu, kad tiek izsaukts viņa vārds un kad viņš atrodas uz skatuves. Lai gan, viņš ir pateicīgs par laiku kurā var būt introspektīvs un domāt par to kā būt labākam cilvēkam un palīdzēt vairāk citiem. Izejot ārpus savas komforta zonas, vienlaikus veidojot jauno mūziku, Malone sacīja, ka viņš ir nācis klajā ar labākajām dziesmām, kuras līdz šim ir sarakstījis. 

"Un es iespējams to saku pie katra sava albumu cikla, bet man šis liekas patiešām īpašs," viņš stāstīja žurnālam. "Es gribu izveidot albumu, kas iepriecinās un parādīs, ka cilvēki vientulības un satraukuma laikā nav vieni un, ka dienas beigās mums visiem vienkārši ir jāizrāda mīlestība pret visiem apkārt esošajiem iedzīvotājiem. Līdz ar to mēs strādājam diezgan smagi, un es domāju, ka mēs veidojam ko neticamu."

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

 

Mākslinieki: Post Malone

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white