Post Malone nopelna lodi ribās

Publicēšanas datums : 01.04.2021

 Ja nu dabūt lodi ribās (vai kādā citā ķermeņa daļā), tad, protams, no Džeisona Steitema (Jason Statham), un Post Malone ir izdevies tieši tas.

Šonedēļ publicēts spriedzes filmu aktiera Steitema jaunākā darba “Wrath of Man” reklāmas klips un tajā redzams arī 25 gadus vecais amerikāņu mūziķis.

Filma, kuras režisors ir biežais Steitema sadarbības partneris un kādreizējais popa karalienes Madonnas (Madonna) vīrs Gajs Ričijs (Guy Ritchie), stāsta par vīru ar segvārdu H, kurš, kā stāsta treilera apraksts, “aiziet strādāt inkasentu kompānijā, kura katru nedēļu Losandželosā pārvadā simtiem miljonu dolāru”. 

Publicētajā reklāmas klipā redzams, ka H piemīt arī apbrīnojami precīzas šaušanas talants, kas manifestējas, kad tiek mēģināts aplaupīt viņa vadīto inkasenta auto, kas noved pie tā, ka Post Malone atveidotais varonis tiek bezceremoniāli nošauts.

Noskaties reklāmas klipu zemāk:

Jaunā filma ir balstīta uz 2004. gada franču gabalu “Le Convoyeur”, kurā galvenajā lomā bija “oskarotais” Žans Dižerdēns (Jean Dujardin), un atklāj galvenā varoņa tieksmi pēc atriebības, kamēr pārējie viņa kolēģi mēģina noskaidrot, kas viņš ir un no kurienes nāk.

Pirmo reizi par “Wrath of Man” tika ziņots jau 2019. gadā. Šī būs ceturtā Džeisona Steitema un Gaja Ričija sadarbība pēc tādām pazīstamām kinolentēm kā 1998. gada “Lock, Stock and Two Smoking Barrels”, (“Nav dūmu bez stobriem”), 2000. gada “Snatch” (“Ķēriens”) un 2005. gada “Revolver” (“Revolveris”).

Jāpiebilst, ka šī nav pirmā Post Malone kinoloma, jo debitēja viņš 2020. gadā, līdzās Markam Vālbergam (Mark Wahlberg) parādoties kanāla “Netflix” grāvējā “Spenser Confidential”.

Līdzās Melounam un Steitemam “Wrath of Man” redzēsim arī Steitema kolēģi no “The Fate of the Furious” (“Ātrs un bez žēlastības 8”) laikiem Skotu Īstvudu, Scott Eastwood, kurš redzams arī Teilores Sviftas (Tayllor Swift) videoklipā dziesmai “Wildest Dreams”, Džošu Hārtnetu (Josh Hartnett), Džefriju Donovanu (Jeffrey Donovan), Holtu Makalaniju (Holt McCallany) un citus.

“Wrath of Man” uz kino ekrāniem plānots prezentēt 7. maijā.  

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Post Malone

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white