Planēta nav nekāds burgers! Izaicini sevi kopā ar mums!

No 8. decembra atvērta pieteikšanās dalībai EHR.FM pozitīvās apņemšanas maratonā "EHR Neapēd Zemeslodi" sadarbībā ar vadošo dzīvnieku aizsardzības organizāciju Latvijā - "Dzīvnieku brīvība". Jau sesto gadu pēc kārtas šīs izaicinājums ļauj tūkstošiem cilvēku caur daudzveidīgām receptēm iepazīt dabai draudzīgāku uzturu.

Šogad EHR izaicina Tevi kopā ar Domājot par apzinātām izvēlēm, daudzus gadus atpakaļ EHR pieņēma lēmumu atteikties no gaļas izstrādājumu un vispār vardarbībā radušos produktu reklamēšanas EHR staciju ēterā. Pat apzinoties iespaidīgās un garantētās peļņas zaudēšanu, EHR vadība pieņēma šādu lēmumu, saprotot, ka gaļas patēriņa pieaugums pasaulē nopietni ietekmē jebkuru dzīves sfēru – cilvēka fizioloģiju, ekoloģiju, ekonomiku, ētiku un garīgumu.

Vides katastrofas visā pasaulē pieaug, bet ir svarīgi apzināties, ka to priekšā neesam bezpalīdzīgi. Mūsu spēcīgākie ieroči ir ikdienas izvēles, un visnozīmīgākās no tām – tieši pārtikas. Zinātnieki jau sen norāda, ka gaļas ražošana patērē nesamērīgi daudz resursu, piesārņo un karsē planētu. Augu produkti ir dabai daudz draudzīgāki. Tāpēc ir svarīgi samazināt gaļas patēriņu, lai saudzētu planētu,” pauž izaicinājuma rīkotāja Lilita Kenta.

Šogad par izaicinājuma vēstnešiem kļuvuši mūziķis DONS, uztura speciāliste Anna Rozīte, Rīgas mērs Mārtiņš Staķis, modes mākslinieks Kašers un EHR influenceris - Ralfs @raalfsk. Viņi mudina ikvienu pievienoties videi draudzīgās ēšanas izaicinājumam, lai saudzētu dabu, uzlabotu savu veselību un palīdzētu dzīvniekiem. Apvienojot spēkus, mēs visu janvāri dalīsimies ar interesantiem vegāniem faktiem, receptēm, veg-vlogiem un podkāstiem. Pievienojies arī Tu!

Planēta nav nekāds burgers! Piedalies EHR.FM pozitīvās apņemšanas maratonā “EHR Neapēd Zemeslodi” un izmēģini vienu mēnesi ēst dabai draudzīgāk! Piesakies jau tagad un janvārī katru dienu e-pastā saņemsi garšīgas un vienkāršas receptes! Iečeko – neapedzemeslodi.lv!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white