Pīts Dohertijs izziņo jaunu singlu

Publicēšanas datums : 28.09.2016

Britu mūziķis, dziesmu autors, aktieris, dzejnieks, rakstnieks un mākslinieks Pīts Dohertijs izziņojis savu jaunāko solo albumu un debijas singlu, kas ir viņa pirmais darbs pēdējo teju astoņu gadu laikā. 

Dohertija jaunākais albums “Hamburg Demonstrations” gaidāms jau šī gada 2. decembrī. To mākslinieks izziņojis publicējot debijas singlu no topošā albuma. Singla nosaukums ir “I Don’t Love Anyone (But You’re Not Just Anyone)”. 

Šis albums seko dziedātāja 2009. gada solo albumam “Grace/Wastelands”. To producējis, ierakstījis un samiksējis Johans Šīrers (Johann Scheerer). 

Grupu The Libertines un Babyshambles solists nolēma albumu ierakstīt Hamburgā, pēc tam, kad “iemīlējās” ierakstu kompānijā “Clouds Hill Recordings” un pārcēlās uz Vācijas pilsētu uz sešiem mēnešiem. Albumā būs arī iekļauta dziesma Eimijai Vainhausai (Amy Winehouse) “Flags From The Old Regime”, kā arī dziesma “Hell To Pay At The Gates Of Heaven”, kuru Dohertijs sarakstīja pēc terorakta Parīzē pagājušā gada novembrī. Dziesminieks arī būs pirmais, kas uzstājas Bataclan koncertzālē kopš baisajiem terorakta notikumiem. Viņa koncerts Parīzes arēnā paredzēts šī gada novembrī. 

image 1

 

Albuma “Hamburg Demonstrations” dziesmu saraksts: 

1. Kolly Kibber

2. Down For The Outing

3. Birdcage

4. Hell To Pay At The Gates Of Heaven

5. Flags From The Old Regime

6. I Don’t Love Anyone (But You’re Not Just Anyone) V2 

7. A Spy In The House Of Love

8. Oily Boker

9. I Don’t Love Anyone (But You’re Not Just Anyone)

10. The Whole World Is Our Playground

11. She Is Far

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white