Pirmspēdējais [Ex] da Bass radio šova klubu tūres pasākums notiks Tukuma BABOON CLUB!

Publicēšanas datums : 16.04.2019

Sestdien, 20.aprīlī populārā EHR radio šova Party Service jaudīgā klubu tūre PARTY SERVICE ON TOUR 2019 ar dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā – turpināsies Tukuma klubā BABOON CLUB. Pasākuma īpašā viešņa būs vijolniece Katy Tindermark. Ballītes sākums plkst.23:00, vakaru iesāks un noslēgs dīdžejs MBerg.

„Ir sākusies šī gada tūres noslēdzošā – pēdējo divu pasākumu fāze. Tas ir neticami, cik ātri skrien laiks. Vēl nesen likās, ka tik tikko tūri sākām, bet nu to jau ir jābeidz. Godīgi sakot, ir mazuma piegaršas sajūta, jo liekas, ka varētu vēl vismaz kādus 10 pasākumu aizvadīt – tieši ar tik labām sajūtām un emocijām atceros visus iepriekšējos pasākumus, līdz šim īpaši izceļot Saldu, Ventspili un Jēkabpili.” 

„Nu ir laiks Tukumam! Kā jau vienā no Skaties.lv intervijām vēl nesen teicu – BABOON CLUB jeb kā kādreiz tas saucās Baboon Bar – pašlaik ir viens no mājīgākajiem klubiem Latvijā! Turklāt, tur ir ļoti laipna uzņemšana, jaudīga skaņas sistēma, nopietna attieksme pret detaļām un viesu labsajūtu. Tiekamies tur!” visus ciemos aicina [Ex] da Bass.

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā jau trīspadsmit gadus ir dzirdams katru piektdienas un sestdienas vakaru. Raidījums divu stundu garumā sniedz informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākas klubu kultūras ziņas un aktualitātes, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm.

 

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service.

image 3
 

image 2

Tūri atbalsta: Pioneer DJ, LuxTan, MuzPro, XL Energy, Uhh Design un Skaties.lv.

image 1

 

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white