Pirmais vīrietis uz žurnāla “Elle” vāka – Maluma!

Publicēšanas datums : 19.01.2021

Maluma ir iegājis vēsturē!

27 gadus vecais kolumbiešu dziedātājs rotā žurnāla “Elle” februāra numura vāku, kļūstot par pirmo sava dzimuma pārstāvi, kam ticis šāds gods.

Par savu sasniegumu Maluma faniem paziņojis sociālajos medijos, publicējot vāka foto, kurā mūzikas zvaigzni varam redzēt zaļiem matiem, un aicinājis visiem “turpināt sapņot un sasniegt savus mērķus”.

Numurā iekļautajā intervijā viņš runā par mūziku, 2020. gadu un savu draudzību ar Dženiferu Lopezu (Jennifer Lopez).

Lai arī mūziķa un mūzikas autora pasaules koncertturneja globālās pandēmijas dēļ pagājušogad tika atcelta, viņa popularitāte visā pasaulē ir tikai augusi. Pagājušajā rudenī viņš pat laida klajā sadarbību ar The Weeknd.

“Protams, 2020. gads ir bijis ļoti smags mums visiem, taču man ir sajūta, ka man tas ir bijis līdz šim labākais gads gan muzikāli, gan mākslinieciski, gan personiski,” Maluma stāstījis žurnālam. “Man ir sajūta, it kā būtu piedzimis no jauna.”

Runājot par gaidāmajiem dziesmas “Hawai” izpildītāja plāniem, Maluma piedalīsies romantiskā komēdijā “Precies ar mani” (“Marry Me”), kuru pagaidām paredzēts laist pie skatītājiem maijā un kurā viņa partnere būs Dženifera Lopeza.

Malumas atveidotais Bastians filmas sākumā ir saderinājies ar Lopezas atveidoto varoni, bet tad viņa uzzina, ka Bastians viņu krāpis ar citu sievieti, un sāk romānu ar Ouena Vilsona (Owen Wilson) atveidoto matemātiskas skolotāju. 

“Dženifera nav tikai kolēģe, es teiktu, ka viņa ir mans draugs,” dziedātājs atklājis. “Viņa ir cilvēks, kuru apbrīnoju un kuras gaitām esmu sekojis kopš agra vecuma. Būt daļai no šīs filmas man šķiet mazliet sirreāli.”

Tāpat dziedātājs pastāstījis par viņa attiecībām ar citiem cilvēkiem, īpaši mūzikas industrijā.

“Man vispār nepatīk iegūt jaunus draugus,” viņš atzinies. “Es mēģinu sadraudzēties ar industrijas cilvēkiem, bet tas ir ļoti grūti. Reizēm man šķiet, ka viņi vēlas ar mani draudzēties, bet, tiklīdz es pagriežu muguru, viņi tajā iedur dunci.”

“Man labāk patīk atrasties zināmā vidē, pie cilvēkiem, ar kuriem jūtos komfortabli. Kad man nebija naudas, viņi ielūdza mani pie sevis pusdienās. Viņi ir tie, kuri sākumā par mani smējās un kuri tagad priecājas par maniem panākumiem,” turpinājis mūziķis. “Dzīvē jābūt pateicīgas par visu, kas ir noticis.”

Foto: elle.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

 

Mākslinieki: Maluma

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white