"PIRMĀ REIZE" atgriežas ar jaunu sezonu!

Publicēšanas datums : 26.07.2023

No 26. jūlija Eiropas Hitu radio, kā arī EHR YouTube kanālā un EHR.fm sadaļā PODKASTI dzirdama un skatāma sarunu šova jauniešiem “PIRMĀ REIZE” otrā sezona -

turpinām karstas diskusijas bez cenzūras par jauniešiem aktuālo.

EHR sarunu šovā “PIRMĀ REIZE” runāsim par jauniešiem aktuālām tēmām, īpašu uzmanību pievēršot jautājumiem, kas saistīti ar seksualitāti un dzimumdzīves uzsākšanu, kā arī mentālo un fizisko veselību. Bez aizspriedumiem un kautrīguma studijā aicināsim sarunāties un ar saviem stāstiem dalīties gan drosmīgus un atvērtus jauniešus, gan pieredzējušus ekspertus, kuri zina, kādas pieredzes un pārdzīvojumi ir daudzu jauniešu ikdiena un kā rīkoties krīzes situācijās. Šova vadītāju lomās iejutīsies aktrise Marija Linarte un komiķis Rūdolfs Kugrēns, kā arī šova vadošais eksperts – psihologs Edgars Haritončenko.

 

“Raidījuma otro sezonu uzsākam ar apņemšanos būt vēl drosmīgāki, atvērtāki un gatavi runāt par neērtiem un tabu jautājumiem, par kuriem informācijas telpā ir pieejama pretrunīga un fragmentāra informācija vai akūti trūkst materiālu latviešu valodā. Jaunieši un viņu vecāki raidījumā varēs gan smelties vērtīgas ekspertu atziņas un padomus, gan uzklausīt citu jauniešu pieredzes stāstus. Šajā sezonā esam izvirzījuši vairākas tematiskās prioritātes, kas nepilnīgi vai stigmatizēti tiek apskatītas gan publiskajā komunikācijas telpā, gan izglītības procesā, cerot, ka raidījums vismaz kādam jaunietim palīdzēs justies “normālam”, rast izeju no kādas problēmsituācijas vai sagatavoties kādam svarīgam dzīves notikumam,” stāsta raidījuma idejas autore un producente Elizabete Palasiosa. 

 

Raidījuma radošā komanda uzsver, ka ir atvērta dažādībai un iestājas par iekļaujošu un demokrātisku sabiedrību, tāpēc raidījuma studijas viesi būs visu dzimumu, etniskās piederības, partnerattiecību veidu un seksuālās orientācijas cilvēki. 

 

Sarunu šovs “Pirmā reize” Eiropas Hitu radio ēterā skanēs no 2023. gada jūlija līdz 2024. gada maijam katru otro trešdienu un svētdienu. Pilno ierakstu varēs skatīties un klausīties EHR YouTube kanālā un EHR.fm sadaļā PODKASTI.

 

Raidījumu finansē MAF - Mediju Atbalsta Fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “PIRMĀ REIZE” saturu atbild EHR.
#SIF_MAF2023

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white