Pinkas "Skaistā trauma"

Publicēšanas datums : 29.09.2017

Pinka (Pink) ir izdevusi sava gaidāmā albuma “Beautiful Trauma” titulsinglu, kuru viņa sarakstīja kopā ar Džeku Antonofu (Jack Antonoff). 

“Rīt es laidīšu klajā tituldziesmu [albumam] “Beautiful Trauma”. Es sarakstīju dziesmu ar ļoti foršu cilvēku, Džeku Antonofu, un nosaucu albumu pēc tās, jo dzīve ir sasodīti traumatiska. Bet tā ir arī neiedomājami skaista. Pastāv tik daudz skaistuma un skaistu dvēseļu. Izbaudiet,” vakar, 28. septembrī, savā Twitter profilā rakstīja Pinka. 

 

Faniem ilgi nebija jāgaida līdz dziedātāja izpildīja solījumu un publicēja singlu “Beautiful Trauma”. Jau pašā pirmajā pantiņā viņa pie klavieru pavadījuma dzied: “Mēs bijām ugunīgi / Es pārgriezu tavas riepas / Tas bija it kā mēs degtu tik spoži, mēs izdegām / Es liku tev mani vajāt, Es nebiju tik draudzīga / Mana mīla, mana narkotika, mēs esam samaitāti” (We were on fire / I slashed your tires / It’s like we burned so bright we burnt out / I made you chase me, I wasn’t that friendly / My love, my drug, we’re fucked up). Dziesmas temps pamazām pieaug un Pinka paskaidro, ka viņas mīlestība ir tablete, ko viņa turpina dzert, un viņas “skaistā trauma”. 

Pirms dziesmas “Beautiful Trauma”, Pinka atgriezās aktuālās mūzikas apritē ar spēcīgu vadošo singlu “What About Us”. Abas dziesmas būs dzirdamas viņas jaunākajā albumā “Beautiful Trauma”, kuru plānots izdot 13. oktobrī. Tas ir Pinkas pirmais albums kopš 2012. gada projekta “The Truth About Love”. 

Mākslinieki: Pink

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white