Pink un Kīts Urbans apvienojas jaunajā singlā

Publicēšanas datums : 17.09.2020

Austrāliešu kantrī žanra izpildītājs un Kādreizējais šova “Amerikāņu Elks” žūrijas loceklis  Kīts Urbans (Keith Urban) pievienojies amerikāņu pop un poproka izpildītājai “Pink”, lai ieskaņotu jaunu skaņdarbu “One Too Many”.

Dziesma stāsta par laba laika pavadīšanu un pāris glāzīšu iedzeršanu, taču vienmēr atceroties par to, kur atrodas tavas mājas un kurš tevi tur gaida. 

Dueta jaunais skaņdarbs debitēja ikgadējā kantrī mūzikas apbalvošanas ceremonijā 16. septembrī, ko vadīja pats Kīts Urbans. Tāpat saviesīgajā pasākumā ar savu pirmo dzīvo kantrimūzikas izpildījumu septiņu gadu laikā klātesošos pagodināja Teilore Svifta (Taylor Swift).

Runājot par “Pink”, tad šī nav pirmā reize, kad mūziķe mēģina sevi klasiskajā amerikāņu mūzikas žanrā. Izpildītāja tika nominēta “Grammy” balvai par dziesmu “The World On Fire”, kas tapa kopā ar Keniju Česneju (Kenny Chesney). 

“One Too Many” ir dziedātajas pirmais 2020. gada singls, sekojot pērnā gada dziesmai “Love Me Anyway”, kad māksliniece sadarbojās ar dziedātāju Krisu Steipltonu (Chris Stapleton). Turpretī Kītam jaunais skaņdarbs kļūs par otro singlu 2020. gadā. Tas nāk uzreiz aiz dziesmas “God Whispered Your Name”, kas gluži tāpat kā jaunais skaņdarbs, tiks ietverts dziesminieka 11. studijas albumā “The Speed of Now Part 1”.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white