Pink pierāda, ka ir leģendas statusa cienīga

Publicēšanas datums : 28.05.2021

Kad Pink šā gada Billboard Awards ceremonijā bija pienācis laiks saņemt Leģendas balvu (Icon Award), viņai sakāms bija tikai viens: “Tas ir smieklīgi!” 

Godam nopelnīto balvu dziesmas “All I Know So Far” izpildītājai pasniedza neviens cits kā leģenda pati par sevi – grupas Bon Jovi līderis Džons Bondžovi (Jon Bon Jovi), ar kuru Pink jau savas pateicības runas sākumā bija jānoskaidro attiecības.

“Man tev ir jāsaka, iespējams, ka tu to jau zini, bet es veselu nedēļu neiznācu no savas istabas, kad Tu apprecēji Doroteu (Dorothea),” smejoties sacījusi jaunpasludinātā leģenda. “Man bija 8 gadi, es noplēsu no sienas tavu plakātu un aizstāju to ar Sebastiana Baha (Sebastian Bach) bildi. Es ļoti priecājos, ka tu esi atradis savu mūža mīlestību, Džon, bet tu salauzi manu sirdi! Šo balvu es pieņemu kā tavu atvainošanos.”

Savu tālāko pateicības runu Pink izmantoja, lai pateiktos saviem faniem par viņu nezūdošo atbalstu visas viņas karjeras garumā, kā arī izteica cerību satikt viņus klātienē, kad koncertturnejas atkal būs kļuvušas par realitāti. 

“Man ļoti patīk tas, ko es daru, un es mīlu cilvēkus, ar kuriem kopā man ir iespēja to darīt, un mums diezgan labi sanāk, taču tam nebūtu nekādas nozīmēs, ja nebūtu to, kas nāk un skatās, un spēlē kopā ar mums,” viņa sacījusi, ar roku norādot uz pasākumā klātesošajiem skatītājiem. “Tāpēc jums visiem tur un visiem visā pasaulē, paldies, ka atnācāt un ka palīdzat mums visiem kopā sadziedēt brūces. Nespēju vien sagaidīt, kad atkal varēsim to darīt, līdz atkal varēsim svīst cits uz cita.”

Noslēdzot savu runu, dziesmas “So What” izpildītāja novēlēja saviem faniem paturēt prātā to, kas šajos tumšajos laikos ir pats svarīgākais. “Šis ir milzīgs gods – sapņiejiet ar vērienu, jo, ja nu tas piepildās?” viņa sacījusi, pirms pametusi skatuvi. 

Jāpiezīmē, ka pirms savas Leģendas balvas saņemšanas Pink jau bija kāpusi uz Billboard Awards skatuves, lai izpildītu savu lielāko hitu popūriju, ieskaitot tādas dziesmas kā “So What”, “Get the Party Started”, “Blow Me (One Last Kiss)” un citas. 

Vienā brīdī dziedātājai uz skatuves pievienojās arī viņas meita Vilova (Willow) un abas kopā izpildīja savi kopīgo hitu “Cover Me In Sunshine”, vienlaikus izpildot galvu reibinošus gaisa akrobātikas trikus.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Pink

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white