Pink ir ceļā uz savu otro Nr.1 albumu Lielbritānijā

Publicēšanas datums : 17.10.2017

Nedēļas vidus situāciju Lielbritānijas singlu čārtā jau apskatījām, tagad pienācis laiks pievērsties albumiem.

Pēc Oficiālā britu albumu čārta apskata datiem dziedātāja Pink pašlaik ir ceļā uz savu otro Nr.1 albumu Lielbritānijā, jo albumu čārta līderpozīcijās šonedēļ atrodas viņas jaunākā plate „Beautiful Trauma”.

image 5Dziedātājas un dziesmu autores septītais studijas albums dažu dienu laikā ir ticis pārdots 50 000 kopiju.

Ja „Beautiful Trauma” izdosies saglabāt savu pārsvaru pār konkurentiem, tas būs Pink otrais albums, kam izdevies nokļūt Lielbritānijas albumu topa augstākajā virsotnē, sekojot viņas 2008.gadā izdotajam albumam „Funhouse”.

image 1Jāpiezīmē, ka Lielbritānijas albumu čārta Top 10 līdz šim nav izdevies iekļūt tikai vienam Pink albumam.

Tikmēr Roberts Plānts (Robert Plant) ar savu 11.studijas albumu „Carry Fire” cīņu par pārdotākā albuma godu sāk no 2.pozīcijas.

image 6Līdz šim bijušajam grupas Led Zeppelin dalībniekam nekad nav izdevies iegūt 1.vietu Lielbritānijas albumu čārtā, bet viņš vairākkārt ir bijis loti tuvu šim panākumam. Pēdējo reizi tas notika 2014.gadā, kad albumu čārta 2.vietu aizņēma viņa plate „Lullaby and… the Ceaseless Roar”.

image 3Pagājušās nedēļas līderis Liams Galahers (Liam Gallagher) ar albumu „As You Were” pašlaik ir nokritis uz 3.vietu.

image 2ASV mūziķis Beks (Beck) ar savu jaunāko veikumu „Colors” šobrīd ir 4., bet dziedātāja un dziesmu autore St. Vincent ir ceļā uz savu labāko rezultātu Lielbritānijas albumu čārtā, ar savu piekto albumu „MASSEDUCATION” patlaban ieņemot 5.pozīciju.

image 7Šonedēļ izredzes iekļūt albumu Top 10 ir vēl diviem albumiem.

Kortnijas Bārnetas (Courtney Barnett) un Kurta Vaila (Kurt Vile) kopīgais albums „Lotta Sea Lice” pašlaik ir 7., bet britu hip-hopa mākslinieks Wretch 32 varētu tikt pie sava trešā Top 10 albuma, jo viņa „FR32” šobrīd ir 9.vietā.

image 10Zemāk topā rosās Stormzy, kura debijas plate „Gang Signs & Prayer”, pateicoties vinila plates izdošanai, šonedēļ kāpj topā par 16 vietām, apstājoties pie 23.pozīcijas.

image 8Arī Madonna šonedēļ varētu pieredzēt divu savu klasisko albumu atgriešanos albumu Top 40. Pateicoties īpašiem vinila plašu izdevumiem, viņas 1984.gada albums „Like a Prayer” šobrīd ir 26.vietā, bet 1998.gada plate „Ray of Light” aizņem 32.pozīciju.

image 4Visbeidzot, albumu Top 40 šonedēļ varētu debitēt trīs pavisam jauni albumi.

Nerinas Palotas (Nerina Pallot) albums „Stay Lucky” nedēļas vidū ir 29., Wu Tang Clan „The Saga Continues” seko 30.vietā, bet amerikāņu alternatīvās mūzikas mākslinieka Džeika Smita (Jake Smith), kurš uzstājas ar skatuves vārdu The White Buffalo, sestais albums „Darkest Darks Lightest Lights” atrodas 35.vietā.

image 9Redz, cik plaša un eklektiska mūzikas izvēle britu albumu čārtā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white