Pink dod savu ieguldījumu Holivudas seksa skandālā

Publicēšanas datums : 13.10.2017

Noteikti jau esi dzirdējis par jaunāko skandālu Holivudā, kurā pazīstamais producents Hārvijs Vainšteins (Harvey Weinstein) tiek apsūdzēts seksuālos uzbrukumos daudzām sievietēm.

Arī dziedātājai Pink ir kāds vēstījums visām tām dāmām, kuras beidzot sāk skaļi runāt par to, ko Vainšteins viņām nodarījis.

Sarunā ar raidījumu „E! News” dalījusies savās pārdomās par pēdējo gadu lielāko Holivudas skandālu, atzīmējot tajā arī sava veida „skaistumu”, kad visi upuri vienojušies kopēja mērķa vārdā.

image 3
Pink


„Es runāju tikai par savu pieredzi un to, ko esmu piedzīvojusi,” Pink teikusi, runājot par saviem komentāriem attiecībā uz mūzikas producentu Dr. Luke, kuram izvirzītas līdzīga rakstura apsūdzības. (Vairāk par to lasi šeit). „Es esmu patiesa. Es ticu godīgumam, taisnībai un patiesībai.”

image 4
Pink


Lai arī dziedātāja pati nekad nav nonākusi tamlīdzīgā situācijā, dziesmas „What About Us” izpildītāja paudusi empātiju pret visiem cietušajiem.„Es nekad neesmu bijusi tādā situācijā kā tā ar Hārviju Vainšteinu,” viņa teikusi. „Es nezinu, kā tas ir. Tu nekad nevari zināt, kā reaģēsi, pirms pats neesi ar to saskāries.”

Tālāk Pink sacījusi: „Man patīk šī mākoņa zelta maliņa, kurā sievietes atbalsta cita citu un kopā skaļi par to runā. Manuprāt, šī arī ir traumas skaistā daļa. Nevēlos izklausīties banāla, bet šī ir tā zelta maliņa.”

image 2
Pink ar vīru


„Patiesība vienmēr nāk gaismā, un man tas patīk,” dziedātāja piezīmējusi.

Jau nu tomēr esi palaidis garām, tad paskaidrojam, ka Ņujorkas policijas departaments patlaban izmeklē vairākas apsūdzības seksuālā uzbrukumā un uzmākšanā, kas izvirzītas pret Vainšteinu. Kopumā producentu apsūdzējušas 13 sievietes, trīs no tām viņu apsūdz izvarošanā. Vainšteina pārstāvji visas apsūdzības pilnībā noliedz.

image 5
Harvey Weinstein


Atgriežoties pie Pink, vēl savā intervijā ar „E! News” māksliniece pastāstījusi par savas sešgadīgās meitas Vilovas (Willow) pielāgošanos lielās māsas lomai savam mazajam brālītim Džeimsonam (Jameson).

image 1
Pink ar bērniem


„Tagad viņai tas patīk. Kad viņš tikko ieradās pasaulē, viņa bija ļoti vīlusies,” dziesmas „Walk of Shame” izpildītāja jokojusi. „Man šķiet, ka viņa domāja, ka ar maziem bērniņiem ir jautrāk. Es viņai sarīkoju lielās māsas balli, es darīju visu, ko vajadzēja, bet tik un tā pagāja kāds laiks, kamēr viņa pie tā pierada.”

Interviju ar Pink vari noskatīties zemāk.
Atgādinām, ka Pink jaunākais albums „Beautiful Trauma” iznāk šodien!

image 6

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white