Perija Edvardsa pareģo nākotni

Publicēšanas datums : 11.01.2021

Reizēm gadās arī tā.

Meiteņu grupas Little Mix dalībniece Perija Edvardsa (Perrie Edwards) sadusmojusi Lielbritānijas mūzikas topu veidotājus, paziņojot, ka grupas jaunākā dziesma „Sweet Melody” nokļuvusi singlu topa 1. vietā, vēl pirms izziņoti oficiālie topa rezultāti.

Popzvaigzne piektdien Instagramā ievietojusi video ar puķu pušķi, ko saņēmusi dāvanā no sava puiša Aleksa Oksleida-Čamberlēna (Alex Oxlade-Chamberlain), un pierakstījusi šim video „Nr. 1, mīļais,” kamēr fonā dzirdama skanam pieminētā dziesma.

Pēc tam Perija gan šo video ātri dzēsusi, tomēr fani visā pasaulē jau paspējuši to ievērot un, protams, komentēt. Viens no tiem ierakstījis: „Vai Perija tikko apstiprināja, ka „Sweet Melody” ir 1. vietā, vēl pirms izziņoti oficiālie topa rezultāti?” Un kāds cits piebildis: „Tas, ka Perija iemanās nopludināt topu, ir viņai tik ļoti raksturīgi.”

Jāpiebilst, ka dziesmas panākumi ir pirmā reize, kad Little Mix dziesmai izdodas iekarot britu singlu topa pirmo vietu, kopš grupu pameta tās dalībniece Džesija Nelsone (Jesy Nelson). Vairāk par to vari izlasīt šeit.

Dziesma, kas kopumā ir piektais Little Mix Nr. 1 singls Lielbritānijā, pirmo reizi klajā tika laista pirms trim mēnešiem, bet izskatās, ka grupas fani, kas pazīstami kā Mixers, papūlējušies iebīdīt dziesmu topa 1. vietā, lai tādejādi pagodinātu Nelsoni. 

Oficiāli apstiprinot dziesmas pozīciju topā, grupas dalībniece Džeida Tērlvola (Jade Thirlwall) radiostacijai „BBC Radio 1” sacījusi: „Tas ir pēdējais singls, ko mēs ierakstījām kā kvartets kopā ar Džesiju, un tāpēc tās panākumu tagad, kad ieejam 2021. gadā kā trio, ir vēl jo īpašāki.” Toties Perija piebildusi, ka tagad vēloties cieši sažmiegt apskāvienā ikvienu fanu, kurš pielicis pūles, lai dziesma nokļūtu topa virsotnē.

Apsveicam Little Mix ar panākumiem un Periju ar jauna talanta atklāšanu!

Foto: youtube.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Mākslinieki: Little Mix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white