Perija apvienojas ar Nikiju Mināžu dziesmā "Swish Swish"

Publicēšanas datums : 19.05.2017

It kā nepietiktu ar diviem lieliskiem radio singliem, kurus vēl neesam paguvuši izmest no savām sirdīm, Keitija Perija (Katy Perry) jau atkal ir klāt ar jaunu dziesmu. 

Nepilnu mēnesi pirms sava jaunākā albuma “Witness” publicēšanas, Keitija Perija izdevusi savu trešo singlu. Tā nosaukums ir “Swish Swish” un tas ir iespaidīgās nekā jūs spējat iedomāties. 

Singlu producējis britu dīdžejs Ādams Džordžs Diments (Adam George Dyment), kuru plašāk pazīstam ar segvārdu Duke Dumont. Viņš ir parūpējies, lai “Swish Swish” būtu lieliska house mūzikas stila noskaņās ieturēta dziesma, kuru var klausīties gan zvilnējot pludmalē, gan sporta zālē, cenšoties sagatavoties nākamajam maratonam. Tas vēl nav viss.

image 1
Duke Dumont

 

Dziesma iesākas ar Fatboy Slim 2000. gada klubu hita “Star 69” fragmentu. Un arī tas vēl nav viss! Savu artavu singlā ielikusi arī repere Nikija Mināža (Nicki Minaj). 

Albums “Witness” klausītāju rīcībā nonāks jau 9. jūnijā. Tajā dzirdēsim ne vien jauno, potenciālo klubu hitu “Swish Swish”, bet arī jau zināmos singlus “Chained To The Rhythm” un “Bon Appetit”. Turklāt zināms, ka Perija un Mināža jau atkal apvienosies dziesmā “Soft Lips”, kuru atradīsiet Kelvina Herisa (Calvin Harris) jaunākajā projektā “Funk Wav Bounces Vol. 1” 30. jūnijā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white