Pēc uzvaras iHeartRadio Music Awards Luijs Tomlinsons tiešsaistē publicē savu pateicības runu

Publicēšanas datums : 13.03.2018

Pēc tam, kad svētdien notikušajā iHeartRadio Music Awards ceremonijā saņēmis Labākā solo debitanta balvu, Luijs Tomlinsons (Louis Tomlinson) Tviterā publicējis savu pateicības runu.

Dziesmas „Back to You” izpildītājs šajā kategorijā, kuras uzvarētāju, balsojot sociālajos medijos, izvēlējās paši klausītāji, pārspēja savus bijušos grupas One Direction biedrus Hariju Stailzu (Harry Styles), Liamu Peinu (Liam Payne) un Naialu Horanu (Niall Horan), kā arī kādreizējo grupas Fifth Harmony dalībnieci Kamilu Kabeijo (Camila Cabello).

image 1
Niall Horan, Liam Payne & Harry Styles


Uzzinot, ka ir uzvarējis, Luijs nofilmējis pats savu pateicības runu, kurā sacījis paldies iHeartRadio, savai ierakstu kompānijai, menedžeru komandai un faniem, un ievietojis to internetā.

image 2
Louis Tomlinson


„Vislielākais paldies man jāsaka jums, faniem,” viņš atzinis. „Es zinu, ka to jau daudzreiz esmu darījis, tomēr vienalga nekad jums nespēšu pienācīgi pateikties. Ikvienam cilvēkam, kurš šajā kategorijā balsoja par mani. Paldies, liels jums paldies. Mēs patiešām pie šīs balvas esam tikuši visi kopā. Man ir sajūta, ka man sāk pietrūkt veidu, kādos jums pateikties, bet, cerams, ar šo pietiks. Esmu septītajās debesīs, mazliet esmu zaudējis runas spējas. Vienkārši sūtu jums visiem savu mīlestību. Priekā līdz nākamajai balvai!”Diemžēl Luijs nebija vienīgais uzvarētājs, kurš bija spiests balvu saņemt neklātienē.

Eds Šīrans (Ed Sheeran) savu pateicības runu par Gada dziesmas titula saņemšanu skaņdarbam „Shape of You” filmēja uz ielas Austrālijas pilsētā Melburnā, kur pašlaik atrodas savas koncertturnejas ietvaros. Pēc tam viņš ņēma rokās ģitāru un fanu ielenkumā izpildīja savas balādes „Perfect” akustisko versiju.Arī Teilore Svifta (Taylor Swift) pati pasākumā piedalīties nevarēja, jo pašlaik norit aktīvi mēģinājumi viņas gaidāmajai „Reputation” pasaules koncertturnejai.

Sava pateicības runā pēc Labākās mākslinieces titula iegūšanas viņa sacījusi: „Piedodiet, ka neesmu uz vietas, bet savas neierašanas vietā un, lai izrādītu jums savu pateicību, es tiešām vēlējos jums atrādīt savu pavisam jauno videoklipu manam jaunajam singlam „Delicate”. Es ļoti priecājos par šo video un ceru, ka arī jums tas patiks tik pat ļoti kā man.”

Vairāk par Teilores jauno klipu vari uzzināt un to noskatīties šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white