PARTY SERVICE ON TOUR 2020 viesosies Jūrmalā

Publicēšanas datums : 03.03.2020

Sestdien, 7.martā, populārā European Hit Radio jeb EHR radio šova Party Service ekskluzīvā klubu tūre – pirmo reizi tās vēsturē – viesosies Jūrmalā! Pasākums notiks Kauguros esošajā naktsklubā Empire, ar Latvijā un ārpus tās robežām zināmo dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Īpašā viešņa – vijolniece KATY TINDEMARK.

Man ir liels prieks par mūsu klubu tūres ģeogrāfijas paplašināšanos, šogad beidzot tajā iekļaujot arī mūsu skaisto kūrortpilsētu Jūrmalu. Jau pagājušajā gadā kluba EMPIRE vadība izrādīja interesi mūs uzņemt, bet tajā brīdī bija jau nedaudz par vēlu. Nekas – būsim šogad! Pasākumu gaidu ar lielu nepacietību!” stāsta dīdžejs [Ex] da Bass.

image 1

Apmeklētājus priecēs Eiropā atzītākie hīti un to remiksi, tikai šai ballītei radīts kluba dizains izmantojot speciālas dekorācijas, jaudīgi skatuves šova, kā arī LED specefekti. Būs iespēja tikt pie ekskluzīvām un noderīgām dāvanām ar tūres logo.

Ballīti iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.

Ieejas maksa – EUR 5, dāmām līdz pusnaktij – BEZ MAKSAS!

Tūri atbalsta: PIONEER DJ, Spray Tan un solāriju studijas ADRENALINE TAN, LED specefekti no PIXELED, vizuālās reklāmas aģentūra UHH DESIGN, mūzikas instrumentu un audiovizuālo iekārtu veikals MUZ PRO, pašapkalpošanās automazgātavu tīkls WASH & DRIVE, enerģijas dzēriens SHARK ENERGY DRINK, autosporta piedzīvojumu parks MŪSA RACELAND, atpūtas komplekss BEJAS un SKATIES.LV.

 

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide

 

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service!

image 3
 

image 2

 

 

 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white