Party Service On Tour 2020 turpināsies Jelgavā!

Publicēšanas datums : 28.01.2020

Dāmas un kungi! Vai jauno Jelgavas naktsklubu THE BLOW jau esat paspējuši apmeklēt? Ja jā, tad Jūs jau zināt, ka tur ir forši, bet ja nē – tad ir uzdevums! Un mums ir lielisks iemesls, jo sestdien 1.februārī klubā viesosies populārā EHR ballīšu radio šova Party Service klubu tūre, lai aizvadītu Jelgavas pasākumu.

Jelgavniekus un pilsētas viesus priecēs Eiropā atzītākie hīti un to remiksi, ko piedāvās Latvijas top dīdžeji [Ex] da Bass un Alvis Still, būs tikai šai ballītei radīts jaunā kluba dizains, kā arī kosmiskas video projekcijas un jaudīgi skatuves šova specefekti. Turklāt, pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegūt ekskluzīvus suvenīrus ar tūres simboliku, kā arī dāvanu kartes no tūres atbalstītājiem. Īpašais viesis – video projekciju virtuozs VJ Kosmoss.

image 1

Ballītes sākums – plkst.22:00. Ieejas maksa: līdz 00:00 – EUR 3, pēc – EUR 5.

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā ir dzirdams jau četrpadsmit gadus, ik nedēļu - piektdienu un sestdienu vakaros. Raidījumā, divu stundu garumā, tiek sniegta informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās ballīšu vietās, jaunāko klubu kultūras aktualitāšu izklāsts, kā arī, Party Service, ar aktuālāko deju mūziku, pozitīvi uzlādē tā klausītājus gatavojoties kādas ballītes apmeklējumam.

Tūri atbalsta: PIONEER DJ, Spray Tan un solāriju studijas ADRENALINE TAN, LED specefekti no PIXELED, vizuālās reklāmas aģentūra UHH DESIGN, mūzikas instrumentu un audiovizuālo iekārtu veikals MUZ PRO, pašapkalpošanās automazgātavu tīkls WASH & DRIVE un SKATIES.LV.

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service.

image 3
 

image 2

 

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white