PARTY SERVICE ON TOUR 2020 dodas uz Valmieru!

Publicēšanas datums : 04.02.2020

Sestdien, 8.februārī, EHR radio šova Party Service ekskluzīvās klubu tūres komanda, piestās vienā no Latvijas vecākajiem un leģendārākajiem klubiem – Valmieras MULTIKLUBĀ! Šoreiz īpašie viesi atpazīstamā Latvijas dīdžeja [Ex] da Bass pasākumā būs saksofonists Roberts Martinovskis, kā arī video projekciju meistars VJ Kosmoss, kurš sarūpēs iespaidīgu video projekciju performanci.

MULTIKLUBS ir naktsklubs, kas manī vienmēr ir izraisījis lielu bijību un cieņu. Ne velti tas ir spējis izturēt visas laika pārbaudes un vēl arvien priecē apmeklētājus ar savām lieliskajām ballītēm! Domāju, ka PARTY SERVICE ON TOUR 2020 pasākums būs kā ķirsītis uz tortes visu šo pasākumu vidū, jo arī šoreiz esam sagatavojuši daudz foršu lietu! Būs gan video projekcijas, gan dīdžeja un saksofonista saspēle, dekorācijas, dāvanas apmeklētājiem un pats galvenais – skanīga deju mūzika jeb Eiropā atzītākie hīti un to remiksi! Pievienojieties, tas būs tā vērts!” stāsta dīdžejs [Ex] da Bass.

Vakaru iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.

image 1

Ballītes sākums plkst.23:00. Ieejas maksa – EUR 5.

Tūri atbalsta: PIONEER DJ, Spray Tan un solāriju studijas ADRENALINE TAN, LED specefekti no PIXELED, vizuālās reklāmas aģentūra UHH DESIGN, mūzikas instrumentu un audiovizuālo iekārtu veikals MUZ PRO, pašapkalpošanās automazgātavu tīkls WASH & DRIVE un SKATIES.LV.

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide

 

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service!

image 3
 

image 2

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white