PARTY SERVICE ON TOUR 2020 dodas uz Jēkabpili

Publicēšanas datums : 10.03.2020

Sestdien, 14.martā, populārā dīdžeja [Ex] da Bass veidotā un vadītā EHR radio šova Party Service ekskluzīvā klubu tūre viesosies Jēkabpils naktsdzīves epicentrā – klubā LUIIZE! Šis pasākums būs zīmīgs ar to, ka līdz ar astoto ballīti – šī gada tūre būs jau pusē! Īpašā viešņa – vijolniece KATY TINDEMARK, bet vakaru iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.

image 1

Apmeklētājus sagaida Eiropā atzītākie hīti un to remiksi, tikai šai ballītei radīts kluba LUIIZE dizains izmantojot speciālas dekorācijas, jaudīgi skatuves šova, kā arī jaunums – LED specefekti. Tāpat visiem būs iespēja tikt pie ekskluzīvām un noderīgām dāvanām ar tūres logo. Man nav nekādu šaubu, ka arī šī gada Jēkabpils pasākums būs viens no apmeklētākajiem, jaudīgākajiem un skaļākajiem visā tūrē!” pārliecināts ir [Ex] da Bass.

Ieejas maksa: līdz plkst.23:00 – EUR 2, no plkst.23:00 - 00:00 – EUR 3, pēc pusnakts – EUR 4.

Tūri atbalsta: PIONEER DJ, Spray Tan un solāriju studijas ADRENALINE TAN, LED specefekti no PIXELED, vizuālās reklāmas aģentūra UHH DESIGN, mūzikas instrumentu un audiovizuālo iekārtu veikals MUZ PRO, pašapkalpošanās automazgātavu tīkls WASH & DRIVE, enerģijas dzēriens SHARK ENERGY DRINK, autosporta piedzīvojumu parks MŪSA RACELAND, atpūtas komplekss BEJAS, POLIGON 1 lāzertaga centrs un SKATIES.LV.

 

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide

 

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service!

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white