PARTY SERVICE ON TOUR 2020

Publicēšanas datums : 16.01.2020

Katru nedēļas nogali EHR ēterā ieskandina populārais radio šovs Party Service, kas sniedz detalizētu informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākās klubu kultūras ziņas, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm. Reizi gadā Party Service radio raidījums pārtop ekskluzīvā klubu tūrē, kas šoreiz no janvāra beigām līdz aptuveni maija vidum ar labi atpazīstamo dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā – viesosies vismaz 15 Latvijas pilsētu atzītākajās izklaides vietās.

PARTY SERVICE ON TOUR 2020 pasākumi notiks Siguldā, Jelgavā (jauns naktsklubs), Valmierā, Madonā, Liepājā, Saldū (jauns naktsklubs), Jūrmalā (jaunums), Jēkabpilī, Rīgā, Alūksnē (atgriešanās), Ogrē (jauns bārs), Ventspilī, Tukumā, Kuldīgā (jaunums), Cēsīs un tas, iespējams, vēl nav viss. Apmeklētājus priecēs Eiropā atzītākie hīti un to remiksi, stilīgas dekorācijas, LED un skatuves specefekti, konkursi, kā arī noderīgas dāvanas no tūres labvēļiem.

Tūres pasākumos kopā ar [Ex] da Bass uzstāsies dīdžejs Alvis Still, kā arī kolorīti viesi: perkusionists Einārs Latiševs un trompetists Normunds Piesis no 3Live Project, saksofonists Roberts Martinovskis, vijolniece Katy Tindemark, kā arī video projekciju virtuozs vīdžejs Kosmoss. 

PARTY SERVICE ON TOUR 2020 lielā atklāšana – 25.janvārī Siguldas klubā KAĶIS.

image 1

 

Tūri atbalsta: PIONEER DJ, Spray Tan un solāriju studijas ADRENALINE TAN, LED specefekti PIXELED, vizuālās reklāmas aģentūra UHH DESIGN, mūzikas instrumentu un audiovizuālo iekārtu veikals MUZ PRO, pašapkalpošanās automazgātavu tīkls WASH & DRIVE, enerģijas dzēriens nr.1 Latvijā XL ENERGY DRINK, autosporta piedzīvojumu parks MŪSA RACELAND, atpūtas komplekss BEJAS, POLIGON 1 lāzertaga centrs un SKATIES.LV.

 

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service.

image 3
 

image 2

 

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white