PARTY SERVICE ON TOUR 2019 vienīgais papildpasākums notiks Saldū!

Publicēšanas datums : 09.05.2019

Sestdien, 18.maijā, jaunajā Saldus klubā BANKA (Rīgas iela 9) atgriezīsies pašmāju zināmākā dīdžeja [Ex] da Bass populārā EHR radio šova Party Service klubu tūre PARTY SERVICE ON TOUR 2019, ar ekskluzīvu vienīgo tūres papildpasākumu!

„Jā, Saldus klubā BANKA šī gada tūres ietvaros mēs viesosimies otro reizi! Kāpēc? Tāpēc, ka šīs bija jaudīgākais un emocionālākas pasākums visā tūrē. Tieši šī iemesla dēļ, mēs vēlamies Saldu iepriecināt vēlreiz, piedāvājot vienīgo papildpasākumu. Īsāk sakot, mēs atgriežamies tur, kur mums šī gada tūrē gāja vislabāk. Nožēlo, ka netiki martā – nu tad atnāc maijā! Arī šoreiz kopā ar mani uzstāsies virtuozais perkusionists Einārs Latiševs, kā arī lieliskais dīdžejs Alvis Still. Tas būs mega jaudīgi!” ar sajūsmu stāsta [Ex] da Bass.

Apmeklētājus uz dejām rosinās Eiropā pieprasītākie hīti un to remiksi, acis priecēs stilīgas un vēl neredzētas luminiscējošas dekorācijas, gaidāmi papildus skatuves specefekti, ko nodrošinās tūres atbalstītājs Muz Pro, tāpat būs iespēja tikt pie ekskluzīviem un nekur citur neiegūstamiem suvenīriem ar tūres simboliku, solāriju un fitnesa studijas LuxTan dāvanu kartēm, kā arī LED aprocēm no vizuālās reklāmas aģentūras Uhh Design.

Ballītes starts plkst.23:00.

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā jau trīspadsmit gadus ir dzirdams katru piektdienas un sestdienas vakaru. Raidījums divu stundu garumā sniedz informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākas klubu kultūras ziņas un aktualitātes, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm.

 

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service.

image 3
 

image 2

Tūri atbalsta: Pioneer DJ, LuxTan, MuzPro, XL Energy, Uhh Design un Skaties.lv.

image 1

 

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white