PARTY SERVICE ON TOUR 2019 šonedēļ piestās jaunajā Saldus klubā BANKA!

Publicēšanas datums : 05.03.2019

Sestdien, 9.martā populārā EHR radio šova Party Service šī gada klubu tūre viesosies jaunajā Saldus klubā BANKA (Rīgas iela 9). Šis būs tūres sestais pasākums, kas nozīmē, ka tūre būs tieši pusē. Īpašā viesa statusā PARTY SERVICE ON TOUR 2019 Saldus ballītē būs virtuozais perkusionists Einārs Latiševs.

„Tūres pasākumu Saldū gaidu ar ļoti lielu nepacietību. Pirmkārt, tāpēc, ka uzstāsimies pavisam jaunā klubā (pirms tam kluba saimnieki vadīja naktsklubu Muziķene), otrkārt, tāpēc, ka Saldū neesmu uzstājies tieši piecus gadus. Jūtu, ka tas būs viens no tūres jaudīgākajiem un skaļākajiem tusiņiem!” stāsta [Ex] da Bass.

Apmeklētājus uz dejām rosinās Eiropā pieprasītākie hīti un to remiksi, acis priecēs stilīgas un vēl neredzētas luminiscējošas dekorācijas, gaidāmi papildus skatuves specefekti, ko nodrošinās tūres atbalstītājs Muz Pro, tāpat būs iespēja tikt pie ekskluzīviem un nekur citur neiegūstamiem suvenīriem ar tūres simboliku, solāriju un fitnesa studijas LuxTan dāvanu kartēm, kā arī LED aprocēm no vizuālās reklāmas aģentūras Uhh Design.

Ballītes starts plkst.22:00, vakaru iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā jau trīspadsmit gadus ir dzirdams katru piektdienas un sestdienas vakaru. Raidījums divu stundu garumā sniedz informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākas klubu kultūras ziņas un aktualitātes, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm.

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service.

image 3
 

image 2

Tūri atbalsta: Pioneer DJ, LuxTan, MuzPro, XL Energy, Uhh Design un Skaties.lv.

image 1

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white