Par kuru Stīvenu ir Teilores Sviftas “Hey Stephen”

Publicēšanas datums : 20.04.2021

Pēdējā demonstrētajā sarunu šova “The Late Show with Stephen Colbert” epizodē piedalījusies dziedātāja Teilore Svifta (Taylor Swift). It kā, lai apspriestu savu nupat izdoto 2008. gada albuma “Fearless” pārrakstīto versiju.

Taču, tikko mūziķe parādījusies ekrānā, raidījuma vadītājs Stīvens Kolbērs uzreiz meties viņu izvaicāt, vai albumā iekļautā dziesma “Hey Stephen” esot par viņu (uz ko viņš nenoliedzami cerēja). Lai gan Teilore to noliegusi, šī saruna kalpojusi par pagarinātu joku, kurā Svifta atklājusi, ka pārzina Stīvena dzīvi līdz pat neomulību raisošām detaļām.

Sarunas laikā māksliniece atrādījusi attēlu kolāžu, kas it kā kalpojusi par iedvesmu dziesmai, atklājot, ka tā sastāv tikai un vienīgi no dažādām raidījuma vadītāja bildēm. Noliedzot jebkādu dziesmas saistību ar šo Stīvenu, dziesmas izpildītāja beigās atklājusi, ka “Hey Stephen” patiesībā esot par šausmu žanra karali Stīvenu Kingu (Stephen King).

Ievērtē pats šo asprātīgo dialogu zemāk!

Atgādinām, ka Svifta 9. aprīlī laida klajā albumu “Fearless (Taylor’s Version), kas ir dziedātājas pirmais solis, lai saglabātu kontroli pār savām dziesmām, kopš tiesības uz Teilores pirmajiem sešiem albumiem iegādājās skandalozais producents Skūters Brauns (Scooter Braun), par 300 miljoniem iegūstot savā īpašumā Sviftas iepriekšējo izdevniecību “Big Machine Label Group”. 

Pagājušajā nedēļā dziesmas “Love Story” izpildītāja arī komentējusi savu “tāpat, tikai labāk” pieeju albuma pārrakstīšanai.

“Kas attiecas uz producēšanu, es tiešām vēlējos palikt uzticīga esošajām melodijām, ko biju šīm dziesmām radījusi,” dziedātāju un dziesmu autore atklājusi žurnālam “People”.

“Mēs paturējām visas tās pašas detaļas, ko es šīm dziesmām biju izsapņojusi. Taču, ja pastāvēja kāds veids, kā tās varēja uzlabot tieši muzikālās kvalitātes ziņā, mēs to izmantojām.”

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Taylor Swift

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white