Par ko varētu būt The Weeknd nākamais albums

Publicēšanas datums : 05.01.2021

Izskatās, ka The Weeknd priekšā radošu pārmaiņu laiks.

Nesen pazīstamais kanādietis darījis zināmu, ka viņa nākamajā albumā, kas sekos topu augšgalā pabijušajam “After Hours”, varēsim dzirdēt par ziņu virsrakstos visvairāk aprunātajām tēmām 2020. gadā.

“Pandēmijas laikā es esmu saņēmis vairāk iedvesmas un bijis daudz radošāks, nekā tas notiktu normālos apstākļos, esot koncerttūrē,” 30 gadus vecais mūziķis pastāstījis žurnālam “TMRW”. “Pandēmija, Black Lives Matter kustība un Amerikas prezidenta vēlēšanu spriedze ir radījusi manī pateicību par to, kas man pieder, un par tuvību ar man mīļajiem cilvēkiem.”

The Weeknd, tāpat kā lielākajai daļai mūziķu, pandēmijas dēļ ir bijis krietni vairāk laika piestrādāt pie savas mūzikas, kad tika pielikt punkts viņa iecerētajai “After Hours” koncertturnejai, kuras sākums pašlaik ir paredzēts šā gada 12. jūnijā mākslinieka dzimtajā pilsētā Vankūverā. 

Mūziķis arī apspriedis savu afrikānisko izcelsmi, kas pēc viņa paša atzinuma nopietni ietekmējusi viņam raksturīgo skanējumu. “Mana dabiskā dziedamā balss ir iedvesmojusies no etiopiešu mūzikas,” viņš atzinis. “Jo vecāks es kļūstu, jo vairāk mūzikas apgūstu, un mana balss ir kļuvusi par hameleonu, ar katru albumu ejot citā virzienā. Tā es meklēju pats savu ceļu, laužu industrijā pieņemtos standartus un (cerams) iedvesmoju citus.”

Runājot par savu pašreiz aktuālo albumu, The Weeknd paskaidrojis: “Es biju ļoti koncentrējies toreiz, un esmu ļoti koncentrējies šobrīd. Šis ir bijis stāsts par maniem 20-30 gadiem. Man ir sajūta, ka pēdējos 10 gadus es esmu radījis skaņu, un lielāko daļu savas karjeras esmu vai nu bēdzis no tās vai to kopējis. “After Hours” bija ideāls mākslasdarbs, ar kuru es varēju pierādīt sava amata prasmi.”

image 1

Atgādinām, ka pēdējā laikā The Weeknd kopā ar tādiem māksliniekiem kā Lil Wayne, Dreiku (Drake) un Halziju (Halsey) ir paudis savu sašutumu par ASV Nacionālās Ierakstu mākslas un Zinātnes Akadēmijas lēmumu, neiekļaut viņa darbus 2021. gada “Grammy” balvu nomināciju sarakstā. Vairāk par to vari izlasīt šeit

Foto: youtube.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Mākslinieki: The Weeknd

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white