Panic! At The Disco britu albumu topā mēģina pārvietot „Izklaides karaļa” skaņu celiņu

Publicēšanas datums : 26.06.2018

Panic At The Disco ir jaunākie censoņi, kuri mēģinās no britu albumu čārta 1.vietas izkustināt filmas „Izklaides karalis” („The Greatest Showman”) oficiālo skaņu celiņu.

Atsaucoties uz oficiālā britu albumu čārta nedēļas vidus apskatu, Brendona Jūrija (Brendon Urie) vadītajai grupai pašlaik tas ir izdevies.

image 1PATD sestais studijas albums „Pray for the Wicked” „Izklaides karaļa” skaņu celiņu šobrīd apsteidz par 5 500 pārdotām vienībām. Ja līdz piektdienai kaut kas strauji nemainīsies, tad Panic At The Disco tiks pie sava pirmā Nr.1 albuma Lielbritānijā.

image 2Šobrīd Panic At The Disco ir Brendona Jūrija solo projekts, bet, kad iepriekšējie pieci albumi tika izdoti kā grupai, britu albumu čārtā vislabāk veicās 2008.gada albuma „Pretty. Odd”, kuram izdevās tikt līdz 2.pozīcijai.

image 3Pēc nedēļas visus apskata albumu Top 5 ietekmējusi arī Džeina Makdonalda (Jane McDonald). Dziedātāja un televīzijas raidījumu vadītāja šobrīd ir iekarojusi 4.vietu ar savu albumu „Cruising With”, kas nosaukts par godu BAFTA ieguvušam televīzijas raidījumam. „Cruising With” varētu kļūt par Makdonaldas visaugstāk tikušo albumu, kopš viņas debijas plates 1998.gadā.

image 4Saksofonista Kamasi Vašingtona (Kamasi Washington) sestais studijas albums „Heaven & Earth” droši vien kļūs par viņa pirmo albumu, kas nokļuvis britu albumu čārta Top 40, jo pašlaik atrodams 7.vietā.

image 5Grupas The Cure remāsterētais remisku albums „Mixed Up” nonācis 9.vietā, bet Nine Inch Nails ar „Bad Witch” ir ticis līdz Nr.10.

image 6Par jaunumiem britu albumu čārtā ir parūpējušies arī Bībī Reksa (Bebe Rexha) ar „Expectations”, kas pašlaik ir 18.vietā, un britu veterāni The Orb ar „No Sounds Are Out of Bounds”, kas ieņem 22.vietu.

image 7Pēc savas koncerttūres pa Lielbritānijas stadioniem albumu topā atgriezušies arī Foo Fighters ar „Greatest Hits” (23.)

image 8Tikmēr, pateicoties Pola Makartnija (Paul McCartney) dalībai Džeimsa Kordena (James Corden) vadītā raidījuma „The Late Late Show” segmentā „Carpool Karaoke”, popularitātes uzplaukumu piedzīvojis arī grupas The Beatles albums „1”, kas nonācis 25.vietā.Grupas Garbage albuma „Version 2.0” un Danijas Minogas (Dannii Minogue) albuma „Neon Nights” pārizdošana vinila formātā nodrošinājusi to atgriešanos albumu Top 40 attiecīgi 27. un 29.vietā.

image 9Visbeidzot, britu reperis Headie One ar savu albumu „The One Two” nokļuvis topa 32.vietā.

image 10Popmākslinieki un rokeri, jaunieši un veterāni, reperi un saksofonisti – kur vēl atradīsi tādu dažādību, ja ne britu albumu topā?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white