Pandēmija mums laupījusi Lil Nas X un Mailijas Sairusas duetu

Publicēšanas datums : 21.01.2021

 

Pandēmijas dēļ reperis Lil Nas X bijis spiests iesaldēt plānus ierakstīt duetu ar Mailiju Sairusu (Miley Cyrus).

Pēc tam, kad hip-hopa mākslinieka sadarbība ar popzvaigznes tēvu Billiju Reju Sairusu (Billy Ray Cyrus) “Old Town Road” 2019. gadā piedzīvoja sensacionālus panākumus, Lil Nas X cerējis pērn ierakstīt duetu ar Mailiju. Taču, kad visu pasauli, ieskaitot mūzikas industriju, negatīvi ietekmējusi globālā koronavīrusa pandēmija, šos plānus nācis atlikt. Neskatoties uz šo šķērsli, reperis tomēr cerot svau sapni piepildīt kaut kad nākotnē.

“Man bija plāns pagājušajā gadā strādāt kopā ar Mailiju pie vienas dziesmas,” mūziķis pastāstījis radiostacijas “SiriusXM” dīdžejam Endija Koenam (Andy Cohen). “Diemžēl mums nekas nesanāca, neizdevās pat satikties, taču, vai zināt, varbūt tas reiz tomēr notiks.”

Tajā pašā intervijā 21 gadu vecais dziesmas “Panini” izpildītājs atklājis, ka joprojām uzturot sakarus ar savas dziesmas “Old Town Road” partneri.

“Pēdējā īsziņā, ko aizsūtīju Billijam Rejam, es apjautājos, kā viņam iet. Tas bija apmēram pirms mēneša,” pastāstījis Lil Nas X.

Jāpiebilst, ka Mailija sava nesenākā albuma “Plastic Hearts”, kas tika laists klajā pērn novembrī, ietvaros sadarbojusies ar vairākiem pazīstamiem mūziķiem. Tajā atrodami dueti ar Dua Lipa, Billiju Aidolu (Billy Idol), Džoanu Džetu (Joan Jett) un Stīviju Niksu (Stevie Nicks). Tomēr jāatzīst, ka arī mums ļoti gribētos dzirdēt Mailijas un Lil Nas X duetu.

Turēsim īkšķus, lai tas reiz līdz mums tomēr nonāk!

Foto: cnn.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Lil Nas X, Miley Cyrus

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white