"Pabeidz dziesmu" kopā ar Aivo Oski!

Publicēšanas datums : 20.08.2021

EHR Latviešu hiti piedāvā jaunu Youtube šovu ‘’Pabeidz dziesmu’’, ko vada populārais dziedātājs Aivo Oskis!

Vai esi liels latviešu mūzikas fans? Tad šis šovs ir tieši tev! Dziedātājs Aivo Oskis dosies uz Latvijas lielākajām pilsētām un izzinās, kurā pilsētā patiešām mājo dziedātāju tauta!

Uzdevums ir vienkāršs - Aivo Oskis nodziedās pirmās rindiņas no populārākajām latviešu dziesmām, aicinot publiku pabeigt dziesmas teksta fragmentu.

Sagaidi, smieklus, jautras izgāšanās, dejas un galvenais – drosmīgas performances!

Ievērtē pirmo sēriju jau otrdien, 24. augustā, kurā Aivo aicinās ‘’Pabeigt dziesmu’’ Jenotu Urban Trap Festivāla apmeklētājus. Tur dzirdēsi reperi Prusax, youtuberes Evelīnu Pārkeri un Lotu Ulmani, tiktokeri Squadperson un daudzu citu rīdzinieku mēģinājumus pabeigt dziesmu!

Turpmāk, gaidi Avio arī savā pilsētā, vai pasākumos, kur tiks izaicinātas arī pašmāju slavenības. Šova sērijas iznāks katru otrdienu EHR youtube kanālā.

Seko līdzi EHR tiktok profilā vai EHR Latviešu hiti facebook profilā un ieraugi tīzerus jaunajām ‘’Pabeidz dziesmu’’ sērijām!

Jekabpilieši, sarosās! Jau šo sestdien, 21. augustā “Pabeidz dziesmu” gaidīs drosminiekus Jēkabpilī, Jēkabpils pilsētas svētku laikā, laukumā pretī Depo 12:00 dienā.

Vai esi gatavs pabeigt dziesmu?

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white