Ostins Mahone apvienojas ar Codeko labo sajūtu singlā "Say Hi"

Publicēšanas datums : 14.11.2017

Kā par “Say Hi” izteicies pats dziesmas producents Codeko, šis ir viņa līdz šim visiespaidīgākais ieraksts. 

Londonā mītošais producents Codeko ir aizņēmies uzlecošās popzvaigznes Ostina Mahones (Austin Mahone) vokālu singlam “Say Hi”. Tā ir jauneklīga dziesma, kurai var dziedāt līdzi ikviens, izbaudot visus zvaniņus un svilpienus. Kā pirmajiem, kas to dzird dzīvajā, palaimējies būt Arizonas universitātes (University of Arizona) kopmītņu iedzīvotājiem, kad mūziķi sniedza astoņus priekšnesumus nepilnu 24 stundu laikā. 

Mahone, kurš nupat ir noslēdzis savu Ziemeļamerikas koncerttūri, aizdeva savu vokālu pacilājošajam ballīšu hitam. Dziesmas bīts rada sajūsmu, Mahonem atzīstot: “Es dievinu, kad tu piezvani tikai, lai pateiktu “Čau!”” (I love it when you call just to say hi). Iepriekš mūziķis ir sadarbojies arī ar Hardwell hitā “Creatures of the Night”, kā arī Pitbull un citiem. 

Tikmēr žurnālam “Billboard” Codeko atklājis, ka pie “Say Hi” strādājis vairāk nekā gadu un tas ir viņa līdz šim vislielākais ieraksts. “Ir neticami redzēt, ka ieraksts, kuru es sacerēju savā koju istabiņā Kembridžā, ir atdzīvojies ar Ostinu Mahonu “Astralwerks” paspārnē.” 

Klausies dziesmu un spried pats, vai tā izpelnīsies vietu arī EHR viļņos! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white