Oskars Deigelis un YDJ aicina nepārdoties

Publicēšanas datums : 06.03.2024

Ar jaunu singlu “Nepārdodies” klajā nākusi producentu apvienība YDJ un mūziķis Oskars Deigelis. Kompozīcijas muzikālo noformējumu un melodiju radījuši apvienības dalībnieki Lotars Lodziņš un Jānis Kalve, savukārt, par dziesmas tekstu parūpējies Deigelis.

“Mēs dzīvojam laikā, kad šķietami pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas un acīmredzami maldi tiek uzspiesti kā vienīgā patiesība. Bailēs no atstumtības ļaudis ir gatavi nodot savas vērtības, uzskatus un pārliecības. Šī dziesma ir aicinājums saglabāt nelokāmu nostāju sev būtiskos jautājumos, proti, nepārdoties!” skaņdarba vēstījumu komentē Deigelis.

YDJ ir pašmāju producentu apvienība, kas gadu gaitā izdevusi neskaitāmus remiksus un oriģinālkompozīcijas, sadarbojoties ar tādiem izpildītājiem kā  Labvēlīgais tips, Jānis Stībelis, Ex Da Bass, Normunds Rutulis, Evija Sloka u.c.

Mums jau sen šī dziesma bija azotē un bija skaidra doma, ko vēlamies tajā ielikt. Oskars to lieliski uzķēra, rakstot tekstu un ierakstot dziesmu. Tāpat gribas atzīmēt, ka singla noformējumu radījis mākslinieks no Pļaviņām, Lotara bērnības draugs, Artis Leončiks.”, stāsta Lotars un Jānis. Dziesmas tapšanā savu profesionālo roku pielicis arī grupas “Labvēlīgais tips” ģitārists Artūrs Kuķepovs.

Oskars Deigelis ir dziedātājs, kurš izdevis 4 studijas albumus un 2 mini albumus, paralēli darbojoties arī kā dziesmu autors vairāku populāru pašmāju izpildītāju daiļradē, tostarp Dārtas Stepanovas, Rassell, Normunda Rutuļa, grupas Otra Puse un citu mūziķu dziesmās.

Dziesmas video versiju, kuru veidojis Ēriks Saksons, iespējams aplūkot vietnē Youtube.

 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white