One Republic laiž klajā jaunu singlu “Run”

Publicēšanas datums : 11.05.2021

Pazīstamā amerikāņu poproka grupa OneRepublic ir laidusi klajā jaunu singlu “Run”.

Raiens Teders (Ryan Tedder) un kompānija ir ļāvusi faniem nonākt par vienu soli tuvāk tam, kas sagaidāms grupas gaidāmajā jaunajā albumā “Human”, kas sekos 2016. gadā izdotajam “Oh My My”. 

Grupas piektajā studijas albumā, kam jānāk klajā šogad, tiks iekļautas arī jau iepriekš iznākušās dziesmas “Rescue Me”, “Somebody to Love”, “Wanted”, “Didn’t I” un “Better Days”. 

Nesenā intervijā Raiens atklājis, ka ideja par dziesmu “Rescue Me” pie viņa atnākusi kā “apziņas straume”.

Stāstot par dziesmu, kas liek uzdot jautājumus par draudzības noturību, viņš sacījis: “”Rescue Me” tika uzrakstīta ļoti ātri, 10 vai mazāk minūtēs, gandrīz kā tāda apziņas straume.

Es teicu Brentam (Brent), mūsu basistam un čellistam: “Es vēlos uzrakstīt dziesmu ar konceptu, ko esmu uzsācis pirms vairākiem gadiem, ar nosaukumu “Rescue Me”. 

Viņš sāka spēlēt šo vientuļi skanošo ģitāras motīvu, un pirmā lieta, kas nāca pār manām lūpām, bija dziesmas piedziedājums, tieši tāds, kādu to šobrīd dzirdat.

Pats koncepts: Katra draudzība balstās uz došanu un ņemšanu, taču dažreiz nākas padomāt, vai tā mīlestība, ko tu dāvā, ir tā pati, ko saņem pretī.”

Tajā pašā laikā Raiens jau iepriekš atzinis, ka dziesmas “Stop and Stare” izpildītāji pēc desmit gadiem, kas pavadīti koncertturnejās, bija nonākuši strupceļā.

41 gadu vecais mūziķis atklājis, ka grupa sevi sadedzinājusi un kļuvuši par paši savu ambīciju upuriem, jo pārāk sevi deldējuši, kas arī bijis par iemeslu, kāpēc OneRepublic 2017. gadā nolēma paņemt 3 mēnešu pārtraukumu.

Par notikušo Raiens sacījis: “Visu desmit gadu laikā nedomāju, ka kāds no mums jutās ar sevi ļoti apmierināts. Domāju, ka ļoti daudzi mākslinieki sevi iedzen strupceļā, pirms saprot, ka vispār pastāv tāds strupceļš.

Tagad, kad zinu, ka ir šāds strupceļš, nedomāju, ka mēs tādā vēl kādreiz nonāksim.”

Varbūt tieši tāpēc OneRepublic jaunāko singlu sauc “Run”?

Klipu noskaties zemāk!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: One Republic

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white