One Direction, *NSYNC un citas grupas, kuru „pārtraukumi” izrādījušies galīgi

Publicēšanas datums : 20.03.2018

Vai puišu/meiteņu grupu pastāvēšana ir laika jautājums?

Kā jau šorīt ziņojām, vakar tika salauztas daudzu Harmonaizeru (Harmonizers) sirdis, kas Normani Kordei, Elija Brūka (Ally Brooke), Dina Džeina (Dinah Jane) un Lorēna Horegi (Lauren Jauregui) pasaulei paziņoja, ka grupa Fifth Harmony dodas „neierobežota laika pārtraukumā”, lai meitenes varētu attīstīt savas solo karjeras.

Lai arī dāmas skaidri un atklāti nav teikušas, ka viņu darbībai Fifth Harmony sastāvā ir pienākušas pilnīgas un galīgas beigas, daudzi mūzikas fani jau zina, ka bieži vien šādi grupu darbības „pārtraukumi” nozīmē to, ka patiesībā tās beigušas pastāvēt.

image 3
Fifth Harmony


Pēc tam, kad 2015.gada marta grupu One Direction bija pametis Zeins Maliks (Zayn), tā paša gada augustā tika paziņots, ka grupa ņemot „ilgstošu radošās darbības pārtraukumu”, lai puiši varētu pievērsties saviem individuālajiem projektiem ( nu, gandrīz vārds vārdā kā Fifth Harmony!)

„Viņi ņem radošās darbības pārtraukumu, lai kādu laiku varētu strādāt pie saviem solo projektiem, bet viņi nekādā gadījumā nešķiras,” toreiz tika stāstīts žurnālistiem. „Viņi paliks kopā un plāno nākotnē atkal sastrādāties.”

image 7
One Direction


Trīs gadus vēlāk puiši, kuri atrodas „pārtraukumā”, katrs par sevi ir populārāki nekā jebkad agrāk un nedod ne vismazākās cerības, ka jebkad atkal varētu kāpt uz skatuves kopā kā One Direction. Nu, bet nekad jau nevar droši zināt!Dziesmas „Never Enough” izpildītāji diemžēl nav vienīgā grupa, kas apgalvojusi, ka nešķiras uz mūžiem, bet joprojām tā arī nav vēlreiz sanākusi kopā. Atceries *NSYNC, The Wanted un Selena Gomez and The Scene? Mēs joprojām gaidām jaunu mūziku no šīm „pārtraukumā” esošajām grupām!

Zemāk vari aplūkot to grupu sarakstu, kuras reiz sensenos laikos apgalvoja, ka dodas nenoteikta laika „pārtraukumā”, kurš, kā izskatās, ir kļuvis mūžīgs…


*NSYNC


image 6


Pēc tam, kad tika pārdoti 70 miljoni grupas ierakstu, superslavenās puiši grupas dalībnieki Džastins Timberleiks (Justin Timberlake), JC Šazē (JC Chasez), Kris Kērkpatriks (Chris Kirkpatrick), Džoijs Fatone (Joey Fatone) un Lanss Bass (Lance Bass) 2002.gadā paziņoja, ka dodoties „nelielā pārtraukumā”. Par oficiālu izjukšanu nekad netika ziņots. Tomēr līdz pat 2018.gadam grupa joprojām nav ierakstījusi nevienu jaunu dziesmu.


LMFAO


image 5


2012.gada septembrī ballīšu rokeri Redfoo un Skyblu (kuri, starp citu, ir onkulis un brāļadēls) paziņoja, ka uz laiku iešot katrs savu ceļu.

„Man ir sajūta, ka mēs šo visu darām jau tik ļoti ilgi, piecus vai sešus gadus,” tolaik ziņu aģentūrai Australian Associated Press teica Redfoo. „Un mēs it kā sakāk, nu, darīsim to, kas šķiet dabiski, un izpētīsim, kurp tas mūs aizvedīs, nevis spiedīsim sev kaut ko darīt ar varu.”

Par nožēlu jāatzīst, ka vairāk nekā piecus gadus vēlāk klausītāji joprojām gaida, kad pāris viņus aplaimos ar jaunu „Sexy and I Know It”.


Fun.


image 4


Neits Ruess (Nate Ruess) Endrjū Dosts (Andrew Dost) un Džeks Antonovs (Jack Antonoff) 2012.gadā satrieca mūzikas pasauli ar „We Are Young” un nākamajā gadā pat saņēma divas „Grammy” balvas par Labāko jauno mākslinieku un Gada dziesmu.

Taču 2015.gada 4.februārī grupa savā Facebook lapā un mājaslapā paziņoja, ka ņemot pārtraukumu, lai pievērstos citiem projektiem.

Līdz pat šim brīdim grupa nav izrādījusi nekādas pazīmes par iespējamo atkalapvienošanos. Antonovs ir kļuvis par panākumiem bagātu dziesmu autoru un producentu, sadarbojoties ar tādiem māksliniekiem kā Lorde un Teilore Svifta (Taylor Swift).


Destiny's Child


image 2


2001.gada 6.decembrī Beyonse (Beyoncé) kanālam „E! News” sacīja: „Destiny’s Child četru gadu laikā ir izdevusi četrus albumus, kas ir pilnīgi neticami. Tā bieži nenotiek. Kellija (Kelly Rowland) un es bez pārtraukuma esam strādājušas kopš 9 gadu vecuma. Tāpēc es domāju, ka Destiny’s Child paņems nelielu pārtraukumu.”

Destiny's Child tā arī darīja, bet Bejonse nē.

2004.gadā grupa apvienojās, lai ierakstītu savu pēdējo albumu „Destiny Fulfilled”, bet, 2005.gada 11.jūnijā, atrodoties albuma koncerttūrē Spānijā, trio paziņoja, ka oficiāli beidz pastāvēt.

Pēc tam meitenes vēl vairākkārt ir apvienojušās par godu dažādiem īpašiem projektiem, bet jaunu albumu no viņām tā arī neesam saņēmuši.


The Pussycat Dolls


image 9


Meiteņu grupa, kuras priekšgalā bija Nikola Šērzingere (Nicole Scherzinger), uz mūzikas industrijas skatuves izrāvās 2005.gadā, piedāvājot tādus singlus kā „Don’t Cha”, „Buttons” un „Stikwitu”.

2009.gadā pēc tam, kad vairākas grupas dalībnieces paziņoja par savu aiziešanu, grupa sacīja, ka paņemšot nelielu pārtraukumu. Vēlāk tika atklāts, ka tās arī bijušas oficiālās grupas pastāvēšanas beigas.

2017.gada oktobrī Nikola un pārējās meitenes apstiprināja grupas atkalapvienošanos, taču jauna mūzika no viņām joprojām nav saņemta.


Selena Gomez and The Scene


image 8


Selēna Gomesa (Selena Gomez) un viņas grupa The Scene tika izveidota 2008.gadā un kopš tā laika dāvājusi mums trīs albumus, ieskaitot dziesmas „Who Says” un „Love You Like a Love Song”.

Tomēr 2012.gadā toreizējā tīņu zvaigzne paziņoja, ka grupa dodas nenoteikta laika pārtraukumā.

Kā apgalvojusi pati Selēna, pienācis brīdis, kad viņa jutusies gatava tālāk iet pati saviem spēkiem un tā arī izdarījusi.

Lieki teikt, ka pašlaik nav ne mazāko aizdomu, ka dziesmas „Wolves” izpildītāja kaut kad drīzumā varētu atgriezties pie savas grupas puišiem.


Big Time Rush


image 1


Puišu popgrupa tika izveidota 2009.gadā un piedalījās televīzijas kanāla „Nickelodeon” seriālā „Big Time Rush”.

Kad seriāls 2013.gadā beidzās, grupas dalībnieki to uzlika uz „nenoteikta laika pauzes”, lai attīstītu savas solo karjeras.

Vēl 2016.gada janvārī grupas dalībnieks Kendals Šmits (Kendall Schmidt) sacīja: „Big Time Rush nekad nav bijusi izjukusi. Mēs par to īpaši parūpējāmies. Mēs negribējām būt puiši, kuri saka: „Mums pietiek!””

Tomēr ziņas par grupas atkalapvienošanos joprojām ir mūsu vēlmju sarakstā.


The Wanted


image 10


Britu – īru puišu grupa, kuras pazīstamākais dalībnieks droši vien ir Neitens Saikss (Nathan Sykes) nāca un aizgāja. Grupa, kuras menedžeris bija Džastina Bībera (Justin Bieber) labā roka Skūters Brauns (Scooter Braun), mums dāvājuši tādas dziesmas kā „All Time Low” un „Glad You Came”.

2014.gada 22.janvārī grupa paziņoja, ka pēc savas koncertturnejas beigām ņemšot radošās darbības pārtraukumu, lai kādu laiku rūpētos par savām solo karjerām, bet ka nākotnē noteikti atkal strādāšot kopā.

Četrus gadus vēlāk no viņu puses joprojām valda klusums. Izskatās, ka neviens no The Wanted nevēlas atkal saiet kopā.Par kuras šīs grupas „pārtraukumu” tev sirds sāp visvairāk?

Mākslinieki: Fifth Harmony, Fifth Harmony feat. Kid Ink, Fifth Harmony & Ty Dolla Sign, Fifth Harmony feat. Fetty Wap, Steve Aoki & Lauren Jauregui, One Direction, Zayn, Snakehips Feat. Zayn, 'N Sync, Wanted, Selena Gomez, Selena Gomez & The Scene, Selena Gomez feat. Asap Rocky, Charlie Puth feat. Selena Gomez, Cashmere Cat & Selena Gomez & Tory Lanez, Zedd feat. Selena Gomez, Justin Timberlake, Michael Jackson feat. Justin Timberlake, Snoop Dogg feat. Justin Timberlake, Lonely Island Feat. Justin Timberlake, Jay-Z feat. Justin Timberlake, Black Eyed Peas feat. Justin Timberlake, Timbaland feat. Justin Timberlake, Timbaland feat. Nelly Furtado & Justin Timberlake, Jc Chasez, Anise K & Ian Thomas & Lance Bass & Bella Bleu & Snoop Dogg, Lmfao, Lloyd Vs Lmfao, Chuckie Vs Lmfao, Fun., Fun. feat. Janelle Monae, Nate Ruess, Pink feat. Nate Ruess, Lorde, Disclosure Feat. Lorde, Taylor Swift, Destiny\'s Child, 99 Souls feat. Destiny\'s Child & Brandy, Beyonce, Jay-Z feat. Beyonce Knowles, Lady Gaga feat. Beyonce Knowles, Michelle Williams & Beyonce Knowles & Kelly Rowland, Naughty Boy feat. Beyonce & Arrow Benjamin, Kelly Rowland, David Guetta feat. Kelly Rowland, Nelly feat. Kelly Rowland, Project B Feat. Kelly Rowland, Pussycat Dolls, Pussycat Dolls feat. Busta Rhymes, Taylor Swift feat. Kendrick Lamar, A.R. Rahman & The Pussycat Dolls Feat. Nicole Scherzinger, A.R. Rahman & The Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, Timbaland Feat. Keri Hilson & Nicole Scherzinger, Big Time Rush & Snoop Dogg, Big Time Rush & Mann, Nathan Sykes, Nathan Sykes feat. Ariana Grande, Nathan Sykes feat. G Eazy, Justin Bieber, Justin Bieber feat. Ludacris, Skrillex & Diplo feat. Justin Bieber, Jack U feat. Justin Bieber, Dj Snake & Justin Bieber

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white