Olīvijas Rodrigo grūtības tikt pie tiesībām

Publicēšanas datums : 12.03.2021

Olīvijas Rodrigo (Olivia Rodrigo) dziesma „Driver’s License”, iespējams, bauda neredzētus panākumus popmūzikas topos, taču pašai dziedātājai vajadzēja mēģināt veselas četras reizes, ;ai beidzot iegūtu savu autovadītājas apliecību (tautā sauktu par „tiesībām”).

18 gadus vecā dziedātāja, kura, pateicoties savai populārajai balādei, tikusi pie vispasaules slavas, radiostacijai „94,5 PST” pastāstījusi par savām grūtībām tikt pie tik kārotajām tiesībām.

„Patiesību sakot, kad es beidzot tiku pie tiesībām, tas bija mans ceturtais mēģinājums, un tas ir patiešām skumji,” viņa iesākusi savu stāstu, paskaidrojot, ka pirmo mēģinājumu iegūt autovadītājas apliecību bijusi spiesta atcelt, jā, jā, tā paša Covid-19 dēļ. Otro nācies pārcelt, jo tam paredzētajā laikā viņai bijis jāpiedalās seriāla „High School Musical: The Musical: The Series” filmēšanā.

„Trešajā reizē es beidzot tiku pie paša testa, un es lidoju no Jūtas uz Losandželosu, tikai lai nokārtotu šo testu, jo tas man bija jādara Kalifornijā,” viņa skaidrojusi. „Es sēžu mašīnā, pienāk čalis, kurš pārbauda manas mašīnas gaismas un tādas lietas, un viņš saka: „OK, tagad nospied skaņas signālu.” Un es spiežu signālu, un tas nestrādā. Tā bija manas mammas mašīna, un viņai nebija ne jausmas, ka signāls nestrādā, jo viņa to nekad nelieto, jo viņa ir pats mierīgākais cilvēks pasaulē. Un tā nu tas čalis saka: „Jūsu mašīna ir satiksmei nedroša, es nevaru ļaut jums ar tādu piedalīties braukšanas testā – ejiet mājās.”

Man pat neļāva izbraukt no CSDD (Ceļu satiksmes drošības direkcija)… Es biju ļoti bēdīga, es pat apraudājos CSDD stāvvietā,” pastāstījusi Olīvija.

Taču ceturtā reize beidzot Olīvijai bijusi laimīga, viņa nolikusi eksāmenu un tikusi pie savas autovadītājas apliecības.

„Beigu beigās es tomēr to paveicu!” viņa smējusies.

Ieklausoties Olīvijas dziesmā, gan nešķiet, ka viņai tas sagādājis daudz prieka.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Olivia Rodrigo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white