Olīvija Rodrigo lūgusi padomu Nialam Horanam

Publicēšanas datums : 22.01.2021

Olīvija Rodrigo (Olivia Rodrigo) nieka 17 gadu vecumā jau bauda starptautisku slavu, pateicoties savam singlam “Driver’s License”, kas nokļuvis Billboard Hot 100 topa 1. vietā.

Tādi panākumi tādā vecumā nav joka lieta, un Olīvijai ar šo visu tikt galā palīdz Nials Horans (Niall Horan).

Nesenā intervijā radiostacijai “Capital FM” uzlecošā zvaigzne pastāstījusi par mūzikas industrijas navigēšanas padomu, ko viņai sniedzis pazīstamais īru popdziedātājs. Jauniete vienlaikus atklājusi “apkaunojošo” ar puišu grupu One Direction, kuras dalībnieks reiz bija Nials, saistīto hobiju, ar ko viņa aizrāvusies pamatskolā.

“Patiesībā, kad es biju jaunāka, es biju briesmīga One Direction fane, “ meitene pastāstījusi “Capital FM” dīdžejam Vilam Maningam (Will Manning). “Tas ir visai apkaunojoši, bet es jums tik un tā pastāstīšu... Kad es gāju pamatskolā, es mēdzu rakstīt izdomātus stāstus par One Direction.”

Olīvija atklājusi vairākas “pārsaldinātas” fantāzijas, ko viņa sacerējusi, ieskaitot Harija Stailza (Harry Styles) izteiktu bildinājumu. “Es biju tieši tik liela fane.”

Viņa turpinājusi: “Tāpēc fakts, ka Nials ar mani sazinājās, ir neticami fantastisks. Mēs tiešām abi esam apmainījušies īsziņām. Viņš ir devis man padomus attiecībā uz mūzikas industrijas trakumiem. Tas tiešām ir bijis brīnišķīgi.”

Jāsaka, ka, mūsuprāt, Olīvijai gan ir ļoti labi izdevies tikt galā ar mūzikas biznesa pasauli, īpaši ja ņemam vērā, ka viņa ir tikai tīne, kurai pieder šobrīd populārākā dziesma pasaulē.

Atgādinām, ka “Driver’s License” ir kļuvusi par viņas pirmo hitu, debitējot Billboard Hot 100, Billboard Globam 200 un Billboard Global Excl. U.S. topu augstākajā pozīcijā.

“Tiešām nespēju noticēt, ka tas notiek pa īstam. Paldies, paldies, paldies,” Olīvija ierakstījusi savā Tvitera kontā, uzzinot par pašas dziesmas panākumiem.

Rodrigo tāpat ir saņēmusi apsveikuma un atbalsta vārdus no pieredzējušākiem sava amata brāļiem un māsām. Piemēram, Halzija (Halsey) ir viņu apdāvinājusi ar kūku, uz kuras rakstīts: “Apsveicu!”

Tikmēr Teilore Svifta (Taylor Swift) Olīvijas laimes pilno ierakstu Instagramā komentējusi ar vārdiem: “Tā ir mana mazulīte, un es ar viņu ļoti lepojos.”

Nu, tad lai vēlreiz skan “Driver’s License”!

Foto: gettyimages.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Mākslinieki: Olivia Rodrigo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white