Olīvija Rodrigo izziņo debijas albumu

Publicēšanas datums : 15.04.2021

Olīvija Rodrigo (Olivia Rodrigo) saviem faniem šajā pavasarī sarūpējusi jauku dāvanu. Viņas debijas albuma “Sour” iznākšana nolikta uz 21. maiju.

Muzikālā seriāla “High School Musical: The Musical: The Series” zvaigzne aizvakar jaunās ziņas pavēstījusi faniem savos sociālajos tīklos. Publikācijās redzams arī albuma mākslinieciskais noformējums, uz kura vāciņa Olīvija redzama, izbāztu mēli, uz kuras no uzlīmītēm salipināts albuma nosaukums, bet pašas mākslinieces seju rotā  desmitiem dažādu uzlīmīšu.

“Mans debijas albums SOUR iznāks 21. maijā ahhh,” viņa pierakstījusi pie foto.

11 dziesmu garajā projektā, protams, iekļauts viņas debijas hits “Driver’s License”, kas Billboard Hot 100 topa 1. vietā pavadīja veselas 8 nedēļas pēc kārtas, kā arī tam sekojošais singls “Deja Vu”, kurš šonedēļ debitējis šī paša topa 8. vietā. 

Jāpiebilst, ka 18 gadus vecā dziedātāja ir pirmā māksliniece, kurai izdevies ar saviem diviem pirmajiem singliem uzreiz nonākt Billboard Hot 100 topa pirmajā desmitniekā.

Dens Nigro (Dan Nigro), kurš ir abu iepriekš minēto dziesmu līdzautors un producents, Olīvijas ierakstu Instagramā komentējis ar: “Ak, vecīt!!!”, uz ko Rodrigo atbildējusi ar “@dan_nigro paskaties, kā mēs abi taisām dziesmas!!!!!”

Jāpiezīmē, ka “Sour” tiks izdots 21. maijā, kas būs tieši nedēļu pēc tam, kad kanālā Disney+ iznāks seriāla “High School Musical: The Musical: The Series”, kurā Olīvija atveido Ninu, otrās sezonas pirmā sērija

Lūk, pilns “Sour” dziesmu saraksts:
1. "Brutal"
2. "Traitor"
3. "Drivers License"
4. "1 Step Forward, 3 Steps Back"
5. "Deja Vu"
6. "Good 4 U"
7. "Enough For You"
8. "Happier"
9. "Jealousy, Jealousy"
10. "Favorite Crime"
11. "Hope Ur OK"

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

 

Mākslinieki: Olivia Rodrigo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white