Olīvija Rodrigo izsludina jaunu dziesmu

Publicēšanas datums : 31.03.2021

Gaidīšana ir jau gandrīz galā.

Pēc tam, kad veselu nedēļas nogali Olīvija Rodrigo (Olivia Rodrigo) bija ļāvusi saviem faniem izteikt visdažādākās sazvērestības teorijas, izdzēšot visus savus ierakstus Instagramā, jaunā zvaigzne beidzot atklājusi, par ko tad viss šis tracis bijis. Proti, pavisam drīz klajā tiks laists singls “Deja Vu”, kas būs pirmā dziesma pēc Olīvijas sensacionālās debijas “Driver’s License”.

“Mana jaunā dziesma “Deja Vu” pie jums nonāks ceturtdien, plkst. 9.00 PTS,” viņa pirmdienas pēcpusdienā rakstījusi savos sociālajos medijos. Lai arī dziesmas klajā laišanas datums daudziem licis saraukt pieri neizpratnē, Rodrigo piebildusi: “Apsolu, ka tas nav 1. aprīļa joks.” (Jāpiebilst, ka pie mums dziesma nonāks tikai 19.00 vakarā).

image 1

Ja nu kāds vēl nav pamanījis, tad vēršam uzmanību kā seriāla “High School Musical: The Musical: The Series” zvaigzne savu debijas singlu “Driver’s License” laida klajā 4. janvārī, un kopš tā laika šī dziesma pirmās astoņas nedēļas pavadīja Billboard Hot 100 topa 1. vietā.

Atsaucoties uz raksta sākumu, jāmin, ka Olīvija atkal nonāca sociālo tīklu lietotāju un mediju uzmanības lokā pagājušajā svētdienā, kad pēkšņi izdzēsa visus savus ierakstus Instagramā, liekot faniem spekulēt, ko gan tas varētu nozīmēt.

Aktrise un dziedātāja bija likvidējusi visus līdz tam publicētos foto un to vietā augšupielādējusi dažus video bez skaņas un paskaidrojumiem.

Fani komentāros pieprasīja tūlītējus paskaidrojumus, bet daži salīdzināja viņas gājienu ar to, ko pirms jauna singla laišanas klajā iepriekš bija darījusi Olīvijas iemīļotā dziedātāja Teilore Svifta (Taylor Swift).

“Tu uzvedies kā Teilore,” komentārā ierakstījis viens no Olīvijas sekotājiem, bet kāds cits noprasījis: “Kas pie Teilores Sviftas?”

Pašlaik izskatās, ka gan fani ir saņēmuši savu atbildi, gan Olīvija atdevusi Instagramam dažus no iepriekš izdzēstajiem foto.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Olivia Rodrigo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white