Olīvija Rodrigo atklāj savu lielāko elku

Publicēšanas datums : 19.02.2021

 Olīvija Rodrigo (Olivia Rodrigo) vēlas strādāt kopā ar Teilori Sviftu (Taylor Swift)

Pagājušajā nedēļas nogalē 17 gadus vecā dziesmas “Driver’s License” izpildītāja kā viena no vadītājām piedalījās kompānijas Apple Music raidījumā “The Travis Mills Show” un atklājusi visai pasaulei, cik ļoti viņa dievina savu 31 gadu veco kolēģi.

“Es vienkārši būtu ļoti laimīga, ja varētu strādāt vienā studijā ar Teilori,” viņa pastāstījusi otram raidījuma vadītājam. “Man pat nevajag kopā ar viņu sacerēt mūziku. Es vienkārši vēlētos redzēt, ka to dara viņa, jo es viņu uzskatu par totālu ģēniju.”

Un, kad Milzs pieminējis iespējamu kopīgu muzikālu sadarbību starp abām fanu iemīļotajām zvaigznēm, Rodrigo atzinusies: “Tas būtu sapnis.”

“Viņa pilnīgi noteikti ir mans lielākais elks un lielākā iedvesma dziesmu rakstīšanas lauciņā,” par Teilori savu sajūsmu nav slēpusi Olīvija. “Saņemt viņas svētību manai dziesmai bija tiešām, tiešām īpaši.”

Olīvija, kurai jau šo sestdien paliks 18 un kura kā aktrise piedalās seriālā “High School Musical: The Musical: The Series”, sevis pieminēto Teilores svētību saņēmusi janvārī, kad savā Instagram kontā ierakstījusi, ka viņas dziesma “Driver’s License” Apple Music topā iekļuvusi 3. vietā, atpaliekot tikai no divām Teilores dziesmām. 

Kad Rodrigo ierakstījusi, ka viņa apraudājusies no laimes par savu sasniegumu, Svifta atbildējusi ar ierakstu: “Tā ir mana mazulīte, un es ar viņu ļoti lepojos.”

Vadot Trevis Milza raidījumu, jaunā zvaigznīte atklājusi, ka “gandrīz nomirusi”, ieraugot Teilores komentāru.

Tāpat televīzijas kanāla “Disney+” zvaigzne pastāstījusi, ka esot arī liela Gvenas Stefani (Gwen Stefani) fane. “Es domāju, ka Gvena Stefani ir viena no manām visu laiku iemīļotākajām dziesmu autorēm. Viņa ir tik godīga... Viņa vienkārši ir tik izteikti godīga un emocionāla, un es esmu ar viņu apsēsta.”

Kā zināms, Olīvijas hits “Driver’s License” jau 5 nedēļas valda Billboard Hot 100 topa 1. vietā.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

 

Mākslinieki: Olivia Rodrigo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white