Olijs Murs plāno izdot jaunu albumu šā gada nogalē

Publicēšanas datums : 07.08.2018

Britu šova “The Voice” treneris gatavojas šogad izdot savu sesto studijas albumu, kas varētu kļūt par viņa piekto Nr. 1 albumu Lielbritānijā. 

Kā žurnālam “Music Week” atklājis “RCA Records” prezidents Deivids Dolimors (David Dollimore), ierakstu kompānijai ir “attapīgs mārketinga un digitālo kampaņu plāns”, lai nodrošinātu, ka Olijs Murs (Olly Murs) saglabā savu “varu” gan tradicionālā, gan digitālā albuma formātos. 

“Viņš [Olijs] vienkārši izdod lieliskus ierakstus,” slavēja Dolimors. “Viņam ir vairāk fiziska publika [domāts: lielāks pieprasījums tradicionālā albuma formātam], bet ar attapīgu mārketinga kampaņu un digitālajām kampaņām, kas zina? Varbūt to straumēs, tā teikt, ar spaiņiem – mums atliek vien gaidīt un redzēt, kāda būs cilvēku reakcija.” 

Olija iepriekšējais albums, “24 HRS”, iznāca 2016. gada novembrī, kļūstot par mūziķa ceturto Nr. 1 albumu Lielbritānijā pēc kārtas. Līdz šim tikai Olija debijas albums tā arī nekad nesasniedza Nr. 1 pozīciju, paliekot 2. vietā. Kad tieši gaidāms Olija jaunākais projekts, pagaidām precīzu ziņu nav. 

Mākslinieki: Olly Murs

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white