Olijs Aleksandrs izsola pārpalikušās dziesmas

Publicēšanas datums : 15.04.2021

Olijam Aleksandram (Olly Alexander) azotē ir vairākas dziesmas, ka tā vien gaida izdošanu.

Grupas Years & Years zvaigzne, kurš nupat laidis klajā dziesmu “Starstruck”, kas ir pirmais singls kopš paziņojuma, ka turpmāk ar šādu vārdu pazīsim viņu kā solo mākslinieku, ir solījis, ka laidīšot klajā savas labākās līdz šim nepublicētās dziesmas, bet pārējās piedāvāšot citiem māksliniekiem, lai izdarās ar tām pēc sirds patikas.

Radio “Apple Music 1” raidījumā “The Rebecca Judd Show” viņš sacījis: “Dažas no dziesmām es negribu izmest, jo tās ir mani bērni un kaut kas man tajās joprojām patīk. Varbūt kāds cits mākslinieks tās noklausīsies un gribēs ar tām kaut ko iesākt, kaut ko savu, tāpēc esmu tās visādam gadījumam pieturējis. Taču, runājot atklāti, tās, kuras ir pašas labākās, es gatavojos izdot pats.”

Tajā pašā laikā 30 gadus vecais dziedātājs, kurš pašlaik strādā pie jauna albuma, nesen atzinis, ka Years & Years jau labu laiku esot devies viņa solo projekta virzienā.

Popmūzikas trio, kas 2010. gadā savu darbību uzsāka kā kvintets, pagājušajā mēnesī pasaulei pavēstīja, ka turpmāk sastāvēs tikai no Olija Aleksandra, bet Maikijs Goldsvortijs (Mikey Goldworthy) un Emre Tērkmens (Emre Turkmen) atkāpsies otrajā plānā. 

image 1

Turklāt seriāla “It’s A Sin” zvaigzne vēlāk atklājis, ka viņa jau ilgu laiku zinājis, pie kā viņi galu galā nonāks, jo tas, ka viņi rada mūziku, vairs negājis kopā. Tomēr Olijs apgalvojis, ka starp bijušajiem grupas dalībniekiem nepastāvot nekādas negācijas.

Viņš skaidrojis: “Mēs kopā esam pavadījuši brīnišķīgu laiku, taču šajā laikā katrs no mums ir ļoti mainījies. Mūsu personiskās dzīves ir mainījušās un tas, kā mēs radām mūziku, ir mainījies.

Kad mēs paziņojām, ka turpmāk ar projektu nodarbošos tikai es, uz šo iznākumu mēs jau ilgi bijām gājuši, bet nekas slikts nebija noticis. Nebija nekādas drāmas vai kā tamlīdzīga, taču kā cilvēki mēs vienojāmies turpmāk darīt katrs savu lietu, tas arī viss.”

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white