Novērtē Chance The Rapper un Francis and the Lights deju kustības

Publicēšanas datums : 19.05.2017

Noskaties Chance The Rapper un Francis and the Lights jauno mūzikas video dziesmai “May I Have This Dance (Remix)”! 

Kā jau solīts, mūziķi Chance The Rapper un Francis and the Lights ir dalījušies ar mūzikas video viņu jaunākajam kopdarbam “May I Have This Dance (Remix)”. Tas ir “oficiālais video turpinājums” Frēnsisa (Francis Farewell Starlite) pagājušā gada hitam “Friends”, kurā piedalījās arī Kanje Vests (Kanye West) un Bons Aivers (Bon Iver). 

Kā jau tā priekštecis, arī “May I Have This Dance (Remix)” video ir radījis Džeiks Šreijers (Jake Schreier). Video iesākas ar Chance dejojam nelielu solo numuru pirms Frēnsis viņam pievienojas. 

Oriģinālā dziesmas versija dzirdama Francis and the Lights 2016. gada albumā “Farewell, Starlite!”, kuru mūziķis ļāvis lejupielādēt par brīvu. (Ja to vēl neesi izdarījis, tad šī ir tava iespēja.) Tāpat pagājušajā gadā Frēnsis parādījās arī Chance The Rapper “Grammy” balvām apbalvotajā albumā “Coloring Book”, dziesmā “Summer Friends”. Arī šo albumu mūziķis ļāvis faniem lejupielādēt bez maksas savā mājaslapā, lai gan tagad tas ir brīvi pieejams arī visās straumēšanas platformās. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white