Noskaties starpgalaktisko “Higher Power” videoklipu!

Publicēšanas datums : 10.06.2021

Grupa Coldplay laidusi klajā dziesmas “Higher Power” videoklipu, kurā grupa dodas starpgalaktiskā ceļojumā un apgūst jaunu planētu.

Klipa režisors ir pazīstamais Deivs Meijerss (Dave Meyers), kura kontā ir darbs gan pie Teilores Sviftas (Taylor Swift), gan Billijas Eilišas (Billie Eilish) videoklipiem. Klipā grupa dodas uz “krāsainu atkritumu planētu” ar nosaukumu Kaotica, kuras citplanētiešu valoda caurvij gan pašu videoklipu, gan dziesmas māksliniecisko noformējumu.

Nonākuši tur, puiši satiek nepieradinātus robotu suņus, milzīgas hologrammas un dejojošu citplanētiešu ielu bandas, kuru dalībnieku lomā iejutušies Seulas deju kompānijas “Seoul’s Ambiguous Dance Company” dalībnieki. Ievērtē dzīvi Kaotikā zemāk!

Klipa režisors par savu ražojumu sacījis: “Videoklips ir metafora tam, kā tieši pašlaik mēs visi jūtamies atsvešinājušies, attālinājušies no savas pasaules, it kā mēs dzīvotu uz kādas citas planētas. Taču galu galā mēs ielās atrodam mīlestību, un šī eiforija uzšauj mūs pašu enerģijas un augstākā spēka stratosfērā.”

Kā zināms, pati dziesma tika laista klajā pagājušajā mēnesī un kopš tā laika ir tikusi straumēta jau vairāk nekā 75 miljonus reižu visā pasaulē.

Tāpat pagājušajā mēnesī Coldplay dziesmu izpildīja “Radio 1” rīkotajā pasākumā “Big Weekend 2021”. 

Uzstājoties Ziemeļjorkšīrā izgaismotas Vitbijas abatijas priekšā, kuras drupas kalpojušas par iedvesmu Brema Stokera (Bram Stoker) slavenajai “Drakulai” (“Dracula”), rietošas saules fonā, Krisa Mārtina (Chris Martin) un kompānijas izpildītā dziesma tika pavadīta ar iespaidīgu salūtu.

Kā ziņojuši masu mediji, grupa pašlaik strādā pie jauna albuma ar nosaukumu “Music of the Spheres”, ko apstiprina arī “Higher Power” klipa ievadkadri.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Coldplay

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white