Noskaties leģendāro “Draugu” deju Kortnijas Koksas un Eda Šīrana izpildījumā!

Publicēšanas datums : 01.06.2021

Eds Šīrans (Ed Sheeran) jau atkal licis lietā savas dziesmas “Thinking Out Loud” klipa filmēšanas laikā apgūtās deju iemaņas, un šoreiz viņa partnere ir, iespējams, visu laiku populārākā seriāla “Draugi” (“Friends”) Monika jeb aktrise Kortnija Koksa (Corteney Cox).

56 gadus vecā seriāla zvaigzne no jauna iestudējusi deju, ko vienā no “Draugu” sērijām izpildīja kopā ar savas varones brāli jeb aktieri Deividu Švimmeru (David Schwimmer), tikai šoreiz “Rosa” lomā iejuties Šīrans. “Vienkārši uzdejoju kopā ar draugu...” Koksa pierakstījusi pie Instagramā ievietotā video.

Aktrise un 30 gadus vecais četru “Grammy” balvu laureāts izskatās nudien labi sadejojušies. “Šajā nedēļas nogalē man bija pašam sava atkalapvienošanās,” Šīrans ierakstījis, publicējot šo pašu video savā profilā, nekautrējoties pievienot arī tēmturi #protamskalabāknekāross.

Atskatoties vēsturē, jāpiemin, ka Koksa un Švimmers jeb Monika un Ross slaveno deju izpildīja seriāla 6.sezonas sērijā ar nosaukumu “Tā ar deju” (“The One with the Routine”). Šajā sērijā Monika un Ross atkārtoja deju, ko bija iestudējuši vidusskolas laikā, lai tiktu pie iespējas piedalīties Jaunā gada sagaidīšanas pārraidē “Dick Clark's New Year's Rockin' Eve” un godam iezvanīt 2000. gadu.

Kā zināms, pavisam nesen Koksa un Švimmers atkalapvienojās ar Dženiferu Anistoni (Jennifer Aniston), Lisu Kudrovu (Lisa Kudrow), Metu Leblanku (Matt LeBlanc) un Metjū Periju (Matthew Perry) īpašā televīzijas kanāla HBO Max programmā Friends: The Reunion”. 

“Mani pārņēma desmit gadus ilgas, neaizvietojamas atmiņas,” Koksa sacījusi žurnālam “People”.

Koksa seriālā spēlēja ar kontroli apsēstu šefpavāri un palīdzēja nostiprināt “Draugu” kulta seriāla statusu. Monikas Gelleres (Monica Geller) lomā viņa iejutās visas desmit seriāla sezonas, kas tika demonstrētas no 1994. – 2004. gadam.

“Man vienmēr ir šķitis, ka Monika sacenstos ar citām mammām un mēģinātu viņas pārspēt,” aktrise sacījusi, atbildot uz jautājumu, kur viņas atveidotā varone varētu atrasties šobrīd. “Tas varētu būt skolas gardumu tirdziņš vai jebkas cits. Viņa vienkārši būtu ļoti kaitinoša. Viņa būtu skolas vecāku padomes priekšsēdētāja vai kas tamlīdzīgs.”

Koksa un Šīrans ir bijuši draugi jau daudzus gadus, jo tieši Šīrans bijis tas, kurš 2013. gadā aktrisi iepazīstinājis ar viņas draugu, grupas Snow Patrol dalībnieku Džoniju Makdeidu (Johnny McDaid).  

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Ed Sheeran

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white