Noskaties Diplo dokumentālo īsfilmu "Florida to California"

Publicēšanas datums : 04.07.2018

Jaunajā dokumentālajā īsfilmā, kurā Diplo runā par savu karjeru, viņš sniedz ieskatu kā mūzikas industrija ir attīstījusies kopš viņa debijas 2004. gadā. 

Astoņu minūšu garajā filmā “No Floridas līdz Kalifornijai” (Florida to California), kuru režisējis Kails Depinja (Kyle DePinna), Diplo atklāj savu mīlestību pret hip-hopu: “Hip-hops ir viss. Hip-hops ir tik daudzu un dažādu lietu sajaukums.” Mēs arī gūstam ieskatu mūziķa pirmsākumos Dienvidfloridā līdz pat slavai Filadelfijā, līdz pat viņa jaunākajam EP “California”. 

Atskatoties uz savu 2004. gada debijas albumu, Diplo stāsta: “Es nedomāju, ka es jebkad spētu ierakstīt sadarbības partneru albumu ar reperiem, kad veidoju “Florida”… Tobrīd nebija šīs atvērtās sajūtas hip-hopā, kur viss ir iespējams. Reperi var darīt jebko, ko vien vēlas. Viņi var eksperimentēt. Viņiem nav noteikumu. Viņiem vairs nav jāiekļaujas vienā konkrētā žanrā.” 

Diplo sešu dziesmu EP “California” iznāca martā. Tajā piedalās tādi mākslinieki kā MØ, D.R.A.M., Lil Yachty, Desiigner un Santigold. Dokumentālajā filmā iekļauti kadri, kuros Diplo ir ar saviem draugiem un sadarbības partneriem, tostarp ar Džastinu Bīberu (Justin Bieber), Madonnu (Madonna), Snoop Dogg, Post Malone, M.I.A., French Montana un daudziem citiem. 

Skaties dokumentālo īsfilmu zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white