Noskaties aizkustinošo Eminema dziesmu popūriju SNL!

Publicēšanas datums : 20.11.2017

Pilnīgi iespējams, ka Eminems (Eminem) gatavojas sava jaunā albuma klajā laišanai, bet līdz tam viņš turas pie fanu jau iecienītajām dziesmām.

Pagājušajā nedēļas nogalē, uzstājoties raidījumā „Saturday Night Live”, 45 gadus vecais reperis mainījis savu uzstāšanās formātu. Tā vietā, lai raidījuma skatītājus iepriecinātu ar divām atsevišķām dziesmām, kas ir ierasts šā raidījuma muzikālo viesu vidū, viņš uzstājies tikai vienreiz, toties tad gandrīz deviņas minūtes izpildījis veselu trīs dziesmu popūriju.

image 3
Eminem


Piepalīdzot stīgu instrumentiem un pavadošajai grupai, savu uzstāšanos Eminems sācis ar savu jaunāko singlu „Walk on Water”. „Grammy” balvu laureātam uz skatuves pievienojusies dziesmas autore Skailara Greja (Skylar Grey), kura spēlējusi klavieres un izpildījusi to dziesmas vokālo daļu, kuru tās oriģinālajā versijā iedziedājusi R&B dīva Bejonse (Beyoncé).

image 1
Skylar Grey & Eminem


Dziesmu Eminems nobeidzis ar spēcīgām rindām: „Jo es esmu tikai vīrietis/ bet, kad man rokās mikrofons/ es līdzinos Dievam/ tāpēc mēs ar tevi neesam līdzīgi/ kuce, es sarakstīju „Stan”!” („‘Cause I’m just a man / but as long as I got a mic / I’m God-like / so me and you are not alike / B—-, I wrote „Stan!””)

Tad Greja paņēmusi mikrofonu un nodziedājusi pirmās rindas no Eminema 2000.gada superhita „Stan”, kuru oriģinālā iedziedājusi britu mūziķe Daido (Dido), ar ko izsaukusi vētrainu publikas piekrišanu.

Tomēr ar to vēl kavēšanās muzikālās atmiņās nav beigusies. Savas uzstāšanās noslēgumā Eminems nospēlējis absolūto 2010.gada radio hitu „Love the Way You Lie”. Šajā dziesmā Greja, protams, aizstājusi Riannu (Rihanna).Eminema fani bijuši sajūsmā par sava elka pārsteidzošo atgriešanos muzikālajā pagātnē Chance the Rapper vadītajā raidījumā.

image 2
Eminem, Chance the Rapper & Leslie Jones


„Ak, Dievs… es varētu apraudāties. Viņš izpilda „Stan”!” rakstījis kāds Tvitera lietotājs. „Jāāā, Eminem!”Kāds cits piebildis: „Eminems ir ģēnijs. Tas arī viss.”


Te vēl citu fanu atsauksmes par Eminema uzstāšanos:


Kamēr baudām Eminema vecos gabalus, atcerēsimies, ka pavisam drīz jānāk klajā arī mākslinieka jaunākajam albumam „Revival”, kura konkrētais iznākšanas datums vēl tiek turēts slepenībā.Arī mēs nevaram vien sagaidīt!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white