Norvēģu duets “Seeb” kopā ar Olīviju O`Braienu un “Space Primates” izdod vasarīgu singlu

Publicēšanas datums : 16.05.2019

Deju mūzikas žanra mūziķi “Seeb” aicinājuši talkā 19 gadu veco amerikāņu dziedātāju Olīviju O`Braienu (Olivia O`Brien) un elektroniskās mūzikas izpildītājus “Space Primates”, lai kopīgi izdotu vasarīgu hītu “Fade out”. 

“Bija ļoti patīkami strādāt kopā ar Olīviju un “Space Primates” gan Losandželosā, gan Oslo”, stāsta “Seeb” preses relīzē, “Mēs jau ilgu laiku vēlējāmies ierakstīt dziesmu kopā ar Olīviju, jo mēs sekojām viņas muzikālai karjerai un mums ļoti patīk, kādu enerģiju un raksturu viņa iedvesa dziesmā. Tā kā viņai lieliski sanāk nodot skaņdarba vēstījumu, mēs izlēmām Olīvijai piešķirta galveno lomu arī singla mūzikas klipā.”

Amerikāņu mūziķe Olīvija O`Braiena popularitāti iemantoja 2016. gadā pēc kopīgās dziesmas ar izpildītāju “Gnash” “I Hate U, I Love U”. Lielbritānijas mūzikas topos tā spēja ieņemt septīto vietu. Šā gada aprīlī dziedātāja izdeva savu pirmo studijas albumu “Was It Even Real?”

Norvēģu duets “Seeb” ieguva starptautisko popularitāti ar savu remiksu uz 2015. gada dziesmu “"I Took a Pill in Ibiza”, kurai pašlaik ir nedaudz pāri 1 miljardam skatījumam vietnē Youtube. Tā uzreiz ierindojās labāko dziesmu topu augšgalos ne tikai Eiropā, bet arī otrpus okeānam. 2018. gada sākumā “Seeb” izdeva savu pirmo mini-albumu ar nosaukumu “Nice to Meet You”, savukārt gada beigās sadarbojās ar grupu “Bastille”, lai izdotu dziesmu “Grip”.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white