Noklausies Tove Lo, Charli XCX, ALMA, Icona Pop un Elliphant kopdarbu "Bitches"

Publicēšanas datums : 08.06.2018

Tove Lo nebaidās no seksualitātes un neķītrībām ne savā mūzikā, ne arī video klipos un uz skatuves, ko kārtējo reizi pierāda viņas jaunākais singls “Bitches”. 

Jaunajā zviedru mākslinieces dziesmā piedalās arī Charli XCX, Icona Pop, Elliphant un ALMA. Meiteņu banda dziesmas video klipā atveido profesionālas “seksuālās apmierināšanas” skolotājas, kas apņēmušās palīdzēt kādam pārim uzlabot savas attiecības. 

“Tūve (Tove Lo) ir viena no mūsu labākajām draudzenēm un kad viņa ar mums sazinājās, tur vispār nebija, ko domāt!” izteikušās Icona Pop. “Visas šajā dziesmā ir tik atšķirīgas. Visas ir bosīgas dāmas katra savā īpašajā veidā. Kopā mēs jutāmies kā 2018. gada Spice Girls.”

 

“Bitches” provokatīvā daba nav nekas jauns zviedru māksliniecei. Tove Lo savās dziesmās bezbailīgi apspriež seksuālo brīvību un neracionālu naidu, sniedzot balsi gan sievietēm, gan LGBTQ+ sabiedrībai. Pie reizes arī radot deju popmūziku, kas patīkami izceļas uz kopējā popmūzikas fona. 

“Ir vairāki veidi, kā cīnīties. Es mīlu cīnīties svinot,” žurnāla “Billboard” mīlas vēstulē LGBTQ+ sabiedrībai Praida mēneša ietvaros rakstījusi Tūve. “Es esmu saskārusies ar vairākiem liekulīgiem, nekompetentiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka Praids ir tikai viena liela deju ballīte ar spīdumiem, varavīksnēm un stringiem (it kā tajā visā būtu kaut kas slikts?!). Es nevaru vien sagaidīt, kad visi šie cilvēki to aptvers. Un kad tas notiks, viņi tiks sagaidīti ar atplestām rokām.” 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white