Noklausies spēcīgo “Fall In Love Again” no Rag’n’Bone Man!

Publicēšanas datums : 25.03.2021

Britu dziedātājs un dziesmu autors laidis klajā jaunu singlu “Fall In Love Again”.

36 gadus vecais dziedātājs un dziesmu autors devis faniem vēl vienu mājienu par to, ko varam sagaidīt no viņa nepacietīgi gaidītā otrā studijas albuma “Life By Misadventure”.

Ierakstīta Tenesī štata “Phantom” studijā, “Fall In Love Again” ir viena no pašām trauslākajām dziesmām, ko mums līdz šim piedāvājis BRIT Award laureāts, kura īstais vārds ir Rorijs Greiems (Rory Graham), un esot par “savu attiecību sabotāžu baiļu no saistībām dēļ”. 

Dziesmā dzirdams teksts: “Es izvairīšos no sarunas/ Teikšu, ka man ir vajadzīga telpa, ne jau tāpēc, ka es tā vēlos, vienkārši kaut kā atrunāšos/ Katru reizi, kad jutīšos nonācis tev tuvāk.” (“I’ll avoid the conversation/ Say that I need my space, not ‘cause I want to, I will make some poor excuse/ Every time that I get close to you.”)

Runājos par jauno dziesmu, Rag’n’Bone Man teicis: “”Fall In Love Again” ir dziesma, ko mēs ar Benu Džeksonu-Kuku (Ben Jackson-Cook) uzrakstījām kādā alkohola piesātinātā pēcpusdienā. Viņš uzrakstīja melodiju un es vārdus. Dziesma ir par sabotāžu: savu attiecību sabotāžu baiļu no saistībām dēļ.”

Laižot klajā jauno singlu, popzvaigzne tās iznākšanu ir papildinājis ar dzīvās uzstāšanās leģendārajā studijā “Abbey Road” publikāciju.

Plates producents ir “Grammy” balvas laureāts Maiks Elizondo (Mike Elizondo), un visas albuma dziesmas ierakstītas kā dzīvās uzstāšanās, lai “ar katru elpas vilcienu” nodemonstrētu popzvaigznes “nepārspējamo siltumu un patiesās emocijas”. 

Dziedātājs sacījis: “Šoreiz mums bija laiks izdzīvot katru dziesmu.” 

Jaunākā dziesma no gaidāmā albuma, kas sekos 2017. gadā izdotajam un kritiķu atzinību guvušajam “Human”, seko pirmajam izdotajam singlam “All You Ever Wanted”.

“Life By Misadventure” pašlaik paredzēts izdot 7. maijā pēc tam, kad tā izdošanas datums pārcelts par pāris nedēļām.

17. oktobrī paredzēta arī Rag’n’Bone Man “Life By Misadventure” tūres uzsākšana viņa dzimtajā pilsētā Braitonā.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Rag'n'bone Man

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white