Noklausies Sigrīdas jauno singlu “Mirror”!

Publicēšanas datums : 28.05.2021

 Pēc ilgas un pacietīgas gaidīšanas norvēģiete Sigrīda (Sigrid) ir laidusi klajā savu jauno singlu “Mirror”.

Lai klausīties būtu vēl interesantāk, kopā ar dziesmu izlaists arī tās videoklips, kurā māksliniece sadarbojusies ar režisori Femki Hūrdemani (Femke Huurdeman).

“Mēs gribējām izpētīt, cik dziļā konfliktā vari nonākt, kad divas tavas atšķirīgās puses nevis kopā mēģina sasniegt mērķi, bet gan sacenšas viena ar otru. Un, tā kā es nespēju dziedāt nekustoties, tad šeit ir arī daudz dejošanas, skriešanas, braukšanas – ir skaidri redzams, ka, uzņemot videoklipu, es lieliski pavadīju laiku,” par savu jaunāko videoklipu izteikusies pati dziedātāja.

Papildus šiem jaunumiem Sigrīda ir arī paziņojusi, ka jau šodien, 28. maijā pirmo reizi izpildīs jauno dziesmu dzīvajā, piedaloties kanāla BBC Two raidījumā “Later… with Jools Holland”. 

Jaunumus no dziedātājas esam sagaidījuši pēc tam, kad viņa pagājušajā nedēļā bija ievietojusi tās kacekli platformā TikTok, bet vēl pirms tam likusi saviem faniem piedalīties īpašās dārgumu medībās, lai atrastu jauno dziesmu.

Dziedātāja ir arī izveidojusi jaunu projektu ar nosaukumu “Walk With Sigrid”, kurā iedrošina fanus iziet no mājām un meklēt norādījumus par viņas mūziku.

“Visā pasaulē esmu paslēpusi dažus pārsteigumus, ko jūs varat atklāt savas pastaigas laikā. Dodiet ziņu, kā jums veicas,” viņa aicinājusi Instagramā, aicinot fanus apmeklēt “Walk With Sigrid” mājaslapu.

Jāpiemin, ka “Mirror” ir pirmais muzikālais jaunums no Sigrīdas kopš viņas 2019. gada debijas albuma “Sucker Punch” iznākšanas, kura populārākais singls neapšaubāmi bija “Don’t Kill My Vibe”.


Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white